Policija najavljuje pojačan nadzor motorista i pješaka
Vezano uz povećan broj prometnih nesreća posljednjeg vikenda, u kojima je jedna osoba i smrtno stradala, zagorska polici
Vezano uz povećan broj prometnih nesreća posljednjeg vikenda, u kojima je jedna osoba i smrtno stradala, zagorska policija, preko glasnogovornika Zorana Lončara, vozačima skreće pozornost da brzinu vozila prilagode osobinama i stanju ceste, vidljivosti, atmosferskim prilikama, stanju vozila, teretu na vozilu, gustoći prometa i ostalom, tako da vozilo mogu na vrijeme zaustaviti.
Upozorava na ograničenja brzine koja treba poštivati, posebno u oštrim i nepreglednim zavojima. S obzirom da je prometnim nesrećama sudjelovalo više motocikala i mopeda, u kojima je više osoba lakše i teže ozljeđeno, glasnogovornik Lončar najavio je da će Policijska uprava Krapinsko – zagorska u narednom razdoblju poduzimati pojačane mjere prema vozačima motocikala, mopeda, ali i pješacima.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Nathalia. Policija moli pomoć, od jučer joj se gubi svaki trag
Dom zdravlja KZŽ zaposlio pet novih liječnika: Evo tko radi u kojoj ordinaciji
[FOTO] UŽAS: Ovo su detalji sinoćnje nesreće u Zlataru
Nakon 25 godina gasi se legendarna hrvatska tiskovina, sutra izlazi posljednji broj
[FOTO] Vozačica (28) zabila se u kuću, dvoje ozlijeđenih
PROMETNA NESREĆA: Policija se službenim vozilom zabila u auto
Od Nove godine Porezna pojačava nadzor nad poduzetnicima: Kazne su goleme
Stiže nova opcija na Androide: Google priprema iznenađenje za korisnike
FOTO: Teretnjak sletio s ceste, vatrogasci izvlačili čovjeka
Cijela obitelj otrovala se ugljičnim monoksidom, svi završili u bolnici
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
