Poginuo prelazeći cestu
U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede opasne po život zadobio je pješak, koji je vozilom Hitne medicinske pomoći prevezen u Opću bolnicu Zabok, gdje od zadobivenih ozljeda preminuo.
Jučer, 2. rujna oko 3.10 sati na državnoj cesti D1 kod Krapine, dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba smrtno stradala.
Do prometne nesreće došlo je uslijed neopreznog prelaženja kolnika od strane 33-godišnjeg hrvatskog državljanina na kojeg je naletio autobus, njemačkih nacionalnih oznaka.
U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede opasne po život zadobio je pješak, koji je vozilom Hitne medicinske pomoći prevezen u Opću bolnicu Zabok, gdje od zadobivenih ozljeda preminuo.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Dolaze ljetne temperature
Snažan potres zatresao Hrvatsku: ‘Bila su dva jača vala‘
Stravična nesreća: Sudarila su se dva auta, po ozlijeđenog je stigao helikopter Hitne pomoći
Tri znaka obogatit će se do 1. lipnja: Stiže im ozbiljan novac, a jedan znak trebao bi igrati igre na sreću
Užas u našem kraju: Dječak (13) na biciklu se zabio u auto, prevezen u Opću bolnicu
Utorak donosi preokrete: Kome stižu novci, a kome ljubavni izazovi?
Veliki uspjeh Mješovitog pjevačkog zbora Vitez - konjščinski zboraši ponovno izborili državnu smotru
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Kampanja ''Postani policajac/policajka'' predstavljena građanima u Podgori Krapinskoj, Krapini i Zaboku
HOO odbio predati obećane dokumente Viktoru Šimuniću. Evo razloga
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
