Prethodni članak
Sljedeći članak

Poduzetnički centar KZŽ nudi besplatne savjetodavne usluge poduzetnicima


Krapinsko – zagorska županija donijela je odluku da je jedna od mjera pomoći gospodarskom sektoru osiguranje besplatnih usluga županijske tvrtke Poduzetničkog centra Krapinsko – zagorske županije d.o.o. kao poduzetničke potporne institucije.

Navedene usluge odnose se na sve savjetodavne usluge, a u vidu pripreme zahtjeva te sve ostale potrebne dokumentacije svim poduzetnicima s područja KZŽ na sve interventne mjere pomoći gospodarstvu usvojene na lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj razini (uključujući i mjere komercijalnih banaka).

Navedeno se odnosi na sve sektore u gospodarstvu, a djelatnici s niže navedenim kontaktima vam stoje na raspolaganju:

Martina Jantol Županić 091/329-2536 martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak 091/329-3348 marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt 091/604-3124 barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Silvija Konjić 099/589-5329 silvija@poduzetnickicentar-kzz.hr

Dražen Kralj 091/280-0811 drazen@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec 099/255-1806 denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

Jurica Šalamon 099/269-3130 jurica@poduzetnickicentar-kzz.hr

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Na dijelu dionice autoceste A1 između vijadukta Božići i tunela Sveti Rok vozi se uz ograničenje brzine od 80 km/h, zbog jakog vjetra.  Zbog radova i privremene regulacije prometa na pojedinim dionicama autocesta te državnih i ostalih ...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program