Počela županijska nogometna liga
Danas počinje natjecanje u 1. ŽNL Nogometnog saveza Krapinsko-zagorske županije. Ligu će kao i do sada sačinjavati 14 kl
Danas počinje natjecanje u 1. ŽNL Nogometnog saveza Krapinsko-zagorske županije. Ligu će kao i do sada sačinjavati 14 klubova: Gaj (Mače), Inkop (Poznanovec), Jedinstvo (Sveti Križ Začretje), Matija Gubec (Gornja Stubica), Mladost (Zabok), Oroslavje (Oroslavje), Oštrc (Zlatar), Pregrada (Pregrada), Radoboj (Radoboj), Rudar (Dubrava Zabočka), Rudar (Mihovljan), Straža (Hum na Sutli), Stubica (Donja Stubica) i Vatrogasac (Brezova).
Već u prvom kolu imamo jedan derbi. U Donju Stubicu dolazi momčad iz Gornje Stubice. Isto tako veliku pažnju uvijek privlači i susret Vatrogasca i Rudara D. Najefikasnije momčadi iz prvog kola KUpa Gaj i Inkop gostuju i imaju priliku pokazati da im se isplatilo dovoditi pojačanja. Gaj gostuje u Pregradi, a Inkop u Radoboju. Momčad Rudara M uvijek prati mnoštvo njihovih navijača, pa vjerujemo da će i ovu nedjelju ujutro doći u Zabok u velikom broju. Novopečeni prvoligaši Oštrc i Straža igraju na svojim terenima. U Zlataru gostuje Jedinstvo, a Straža dočekuje Oroslavje.
Nama ostaje samo da se nadamo da se nakon ovog prvenstva neće vući repovi, kao što je bio slučaj s prethodnim.
1. kolo (parovi, suci, delegati)
subota
u 17:00:
DESINIĆ: Straža - Oroslavje (Kumpar, Sokolić, Putanec / Pek Jug)
nedjelja
u 10:00:
ZABOK: Mladost - Rudar M (Haban, Hitrec, Findak / Krznar)
u 17:00:
RADOBOJ: Radoboj - Inkop (Maršić, Hanžek, Žegrec / Jurina)
ZLATAR: Oštrc - Jedinstvo (Gerek, Tepuš, Bivol / Ž. Ivančić)
DONJA STUBICA: Stubica - M. Gubec (Vincelj, St. Tuđa, Mlinarec / Papišta)
PREGRADA: Pregrada - Gaj (Skozrit, Kožar, Vojaković / Ciglenečki)
BREZOVA: Vatrogasac - Rudar D (Lončar, Crnković, Krajačić / Mulaosmanović)
T. Benčić
Prethodni članak
Sljedeći članak
Opet teška nesreća: Jedna žena poginula, druga osoba odvezena u Opću bolnicu
TEŠKA NESREĆA: Vozač sletio s ceste i udario u metalnu ogradu. Prevezen u OB Zabok
U Zagorju se prodaje barokna vila iz 18. stoljeća koja nas vraća u vremena grofova i plemića
POŽAR U ZAGORJU: Planulo na balkonu stambene zgrade
TRAGEDIJA: Poginuo radnik na gradilištu
Doznaje se: Proračun RH veći za 3 milijarde eura! Mnoge će iznenaditi tko je najveći dobitnik
Hrvaticu šokirao prizor na koji je naišla u kući: ‘Mene je šlagiralo’
Novi radovi HEP-a: Sutra bez struje čak 18 mjesta diljem Zagorja
STRAVIČNO: Dečko silovao curicu. Majka tvrdi: 'Sve su htjeli zataškati'
Odlična novost: Dio građana moći će kupiti novi auto u pola cijene, provjerite zadovoljavate li uvjete
Šok prozračivanje je prošlost. I-Vent rekuperacija donosi: stalno svjež zrak, zatvoreni prozori, maksimalna ušteda. Besplatna montaža i 7 godina garancija!
Najbolji dan za shopping: West Shopping Utorak
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
