Planinaru pozlilo na Medvednici. Intervenirao HGSS
Foto: Facebook/screenshot
HGSS Stanica Zlatar Bistrica izvijestila je o pozivu o pomoć kojeg su u subotu preko centra 112 zaprimili od planinara kojem je pozlilo na Horvatovim stubama na Medvednici.
Kako navode iz HGSS-a, planinar je transportiran do vrha Stuba i predan HMP-u, čime je akcija završena.
- Želimo još jednom upozoriti da budete oprezni kada idete u prirodu. Vrijeme je branja gljiva, često se odlazi u šumu - pazite na sebe: obucite adekvatnu obuću i odjeću, imajte uz sebe telefon s punom baterijom i ne precjenjujte svoje mogućnosti - ističu iz HGSS-a.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Hrvatska uvela drastične mjere zbog goriva: ograničila kilometre vožnje po danu
Zagorski obrtnik dobio vrijedno priznanje Hrvatske obrtničke komore
IZBIO POŽAR: Gori tvornica - 'Više vatrogasnih vozila je dojurilo, izgleda baš gadno!'
Predsjednik Zoran Milanović stiže u Zagorje!
Užas u Zagorju: Ustrijelio susjedu mačku pa ga zvao na rakiju
[FOTOGALERIJA] Iz mirnog Zagorja na najteža ratišta - Baruni obilježili 35 godina: 'Vi ste istinski heroji'
''Čovječe, ne ljubi se'' u Mariji Bistrici
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Doživite veliki kuburaški događaj u Dvoru Veliki Tabor
Dojava o pucnjavi: Policija pronašla mrtvu ženu, muškarac ozlijeđen
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
