Prethodni članak
Sljedeći članak

Paraglajderom kod spuštanja udario u dva osobna automobila

Na prometnicama naše županije zabilježene su...


fotografija je ilustracija i nema veze sa predmetnim događajem 

Tijekom proteklog vikenda od kaznenih djela evidentirana su tri kaznena djela teške krađe, dva kaznena djela krađe, dva kaznena djela oštećenja tuđe stvari, jedno kazneno djelo nametljivog ponašanja, jedno kazneno djelo prijevare i jedno kazneno djelo nedozvoljene uporabe osobnih podataka, objavila je zagorska policija.

Na prometnicama naše županije zabilježene su četiri prometne nesreće s materijalnom štetom koje su se dogodile: u Gornjem Maclju zbog ne držanja potrebitog razmaka između vozila, u Zlataru zbog ne poduzimanja mjera da vozilo samo ne krene, zatim u Stubičkim Toplicama uslijed ne zaustavljanja vozila ispred prijelaza preko željezničke pruge te u Krušljevu Selu uslijed držanja vozila preblizu desnom rubu kolnika.

Od počinjenih prekršaja tijekom vikenda za izdvojit su: dva prekršaja iz Zakona o osobnoj iskaznici, jedan prekršaj narušavanja javnog reda i mira i jedan prekršaj vrijeđanja i omalovažavanja policijskih službenika.

Od ostalih događaja policija izdvaja jedan nesretni slučaj do kojeg je došlo u Podgori Krapinskoj gdje je prilikom slijetanja paraglajderom uslijed naleta vjetra došlo do zanošenja padobrana, a 40-godišnji hrvatski državljanin koji je upravljao paraglajderom udario je u dva osobna automobila na kojima je došlo do manje materijalne štete, dok ozlijeđenih osoba nije bilo.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook