Ovog vikenda počinje jubilarni 10. GFUK
Ovog petka 21. travnja počinje jubilarni Glumački festival u Krapini s nikad atraktivnijim naslovima i glumačkim imenima
GFUK će trajati punih 17 dana, a predstave će gostovati u šest gradova i 24 općine unutar triju županija. Prvog dana u 20 sati nastupiti će Kazalište Komedija s komedijom “Gospođica iz Maxima” uz veliki rođendanski koncert ispred dvorane. Nastupiti će poznati bend Only friends and family. Festival se nastavlja u subotu, 22. travnja, s predstavom Teatra Exit “Balon”, a prvi vikend završava u nedjelju, dječjom predstavom “Pepeljuga” u izvedbi Kazališta “Trešnja”.
Velika novost su koncerti, prvi je 27.4. OBLJETNIČKI SPOMENAR uz stihove Ladislava Prežigala, nastupaju: Damir Kedžo, Paula Jusić, Hrvoje Foretić, Ivica Pepelko, Gordana Ivanjek Tušek, Boris Barberić, Slavko Sobin, Antun Tudić, Denis Bosak, Sanja Marin i Igor Barberić. Drugi koncert je 4.5. USUSRET FILMSKOJ GLAZBI uz tambure i puhače. Ulaznice za oba koncerta su 20 kn i održat će se u Festivalskoj dvorani. Festival traje do 7.5., a cijeli repertoar možete pronaći na www.gfuk.hr.
Ulaznica je sve manje i mogu se nabaviti na blagajni POU Krapina od ponedjeljka do petka od 13.00-17.00 sati, subotom i nedjeljom nema prodaje ulaznica! Na dan predstave ulaznice se mogu kupiti 1 sat prije početka, od 19.00 sati (ukoliko nije rasprodana izvedba).
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
FOTOGALERIJA i VIDEO: U Oroslavju tombolom završila manifestacija "Ljetna pozornica". Dobitnik: ''Dečki moji, ovo je ludnica!"
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Počelo nevrijeme: Kod Ogulina tuča, auti staju na A1 zbog jake kiše
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
