Ovog petka s radom počinje Zelena tržnica u Loboru
Tržnica će biti smještena na ograđenom igralištu kod OŠ Franje Horvata Kiša
U petak, 24. travnja s radom počinje Loborska zelena tržnica. Tržnica će biti smještena na ograđenom igralištu kod OŠ Franje Horvata Kiša. Na tržnici će se moći kupiti voće i povrće te presadnice povrća i cvijeća. Tržnica će raditi petkom od 8 do 13 sati.
Prodajna mjesta bit će razmaknuta te će svako od njih imati sredstvo za dezinfekciju i zaštitne maske. Također će se regulirati ulaz i izlaz sa sajma. Provjeravat će se pridržavanje svih propisanih mjera koje su na snazi dok traje epidemija bolesti COVID -19.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
POVEĆANJE MIROVINA: Evo kada bi novac mogao sjesti na račune
Turistička zajednica područja Donja Stubica i Gornja Stubica ima novu direktoricu
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Na području grada Varaždina kreće dezinsekcije komaraca
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
