Ovo ljeto kreću radovi na proširenju vrtića za smještaj još jedne grupe
Ove godine Općinsko vijeće Desinića donijelo je odluku o jeftinijem smještaju djece u desinićki vrtić i to za obitelji s više djece
Dječji vrtić „Tratinčica“ Desinić objavljuje oglas za upis djece u dječji vrtić za pedagošku godinu 2018./2019. Prijave za upis djece primaju se do 15. lipnja. Obrazac, odnosno zahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić Tratinčica može se preuzeti u vrtiću, gdje se mogu dobiti i sve potrebne informacije.
Ove godine Općinsko vijeće Desinića donijelo je odluku o jeftinijem smještaju djece u desinićki vrtić i to za obitelji s više djece. Načelnik Zvonko Škreblin najavio je i preuređenje jednog dijela vrtića za prijem djece koja su sada trenutno na čekanju. Za tu investiciju izdvojeno je oko 100.000 kuna, a s preuređenjem bi se krenulo već ovo ljeto. Naime, Desinić se prošle godine nakon dugog niza godina susreo s malim baby boom, čime se i povećao interes roditelja za smještajem mališana u vrtić.
- Općina Desinić prijavila se i na javni poziv Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku koji je usmjeren na poboljšanje materijalnih uvjeta u predškolskim ustanovama i dječjim vrtićima. Još se ne znaju rezultati natječaja, no ukoliko prođemo na natječaju, bila bi to i puno značajnija sredstva za uređenje.. No, bez obzira na rezultate natječaje, u adaptaciju za proširenje prostora za još jednu vrtićku grupu od 12-ero djece, svakako se kreće - najavio je načelnik Škreblin. U desinićki vrtić trenutno polazi 52 mališana, a 15 -ak ih je na listi čekanja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Kazneno prijavljena: Djevojka koja je pretukla Filipinca ide u pritvor
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
