Oslabljena Mladost osvojila bod protiv Zagreba

S puno su problema oko sastava Zabočani krenuli put Zagreba na megdan bivšem prvoligašu. Trener Kovjanić nije mogao računati na Vančinu, Frljužeca, Ščapec-Kukinu, Srebačića i Turka, gotovo pola momčadi. To je Kovjanića natjeralo da promijeni sustav u 3-5-2. Domaći su bolje otvorili i imali veliku priliku nakon solo prodora Regovića, no Mihovilić odlično brani njegov udarac u 15. minuti. Mladost je u prvom dijelu prijetila uglavnom preko opasnog Dleska, ali bez većih opasnosti po domaćeg vratara.

Domaći su poveli iz kontre koju je pogotkom okrunio Jolić u svom prvom pravom dodiru s loptom. No, sreća domaćih trajala je samo pet minuta. Sveprisutni Dlesk završio je svoj solo prodor efektnim pogotkom za 1:1 i tako donio bod Mladosti.

Zabočani bi i idućem kolu trebali imati nešto lakši posao protiv Sloge, no morat će ozbiljno shvatiti taj ogled, kako ne bi došlo do iznenađenja.