Prethodni članak
Sljedeći članak

Održana nova akcija darivanja krvi. Evo rezultata


Gradsko društvo Crvenog križa Donja Stubica organiziralo je travanjsku akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Akcija je održana u Mariji Bistrici, Oroslavju, Gornjoj i Donjoj Stubici. 

Ukupno je krv dalo 406 darivatelja, od čega osam prvi puta.

''Dragi darivatelji krvi, zahvaljujemo što ste izdvojili svoje vrijeme i darovali dio sebe za one kojima je to najpotrebnije. Vi ste dokaz da ljudskost i solidarnost i dalje čvrsto stoje u našoj zajednici.'' - poručili su iz GDCK Donja Stubica.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook