Održan turnir dama u belotu: Natjecalo se čak 16 ekipa iz Zagorja i Zagreba
Športsko kulturna udruga građana „Josip Poljak“ Bregi Radobojski uz Općinu Radoboj i Muzej Radboa organizirala je u subotu 27. srpnja s početkom u 19:00 sati treći turnir dama u belotu.
Turnir dama u belotu održao se u prostorima Muzeja Radboa i Hiže zagorskih štruklji. Cjelokupna kotizacija i dokupi do polufinala išli su u nagradni fond koji je ove godine iznosio 640 €.
Ovogodišnjem turniru prisustvovalo je 16 ekipa iz Hrvatskog zagorja i Zagreba. Igralo se na dvije dobivene partije, uz mogućnost dokupa do polufinala. Turnir je trajao do ranih jutarnjih sati, uz održavanje stanki za jelo i okrjepu koju su osigurali organizatori, a također su i natjecateljice razgledale otvorenu izložbu slika pod nazivom „Za naš Radoboj“ domaćih autora u Hiži vinove loze.
Prvo mjesto ovogodišnjeg turnira u belotu u Radoboju osvojile su natjecateljice iz Radoboja: Ružica Jurinjak i Mirjana Pušelj i nagradu u iznosu 320 €. Drugo mjesto osvojile su Jasna Leljak i Gordana Kamenečki iz Krapine i nagradu u iznosu 160€. Treće mjesto i nagradu u iznosu 100 € pripalo je Verici Petrović i Dubravki Granec iz Krapinskih Toplica. Četvrto mjesto zauzele su Nena Hršak i Sandra Šimunić iz Krapine i Gornje Šemnice i nagradnu u iznosu 60 €.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Sastojak za najbolji dinstani kiseli kupus ima svaka kuća, ali ne znaju svi ovaj trik. Dodajte malo i pirjajte po običaju
IZBIO POŽAR: Gori zgrada, vatrogasci na terenu
Vlak usmrtio muškarca! Identitet mu je trenutno nepoznat
Šokantno otkriće! Popularni keks pun otrova - provjerite imate li ga kod kuće
Povijesna odluka za vozače: Sabor donio zakon koji zauvijek mijenja način vožnje u Hrvatskoj
Sudbina im konačno vraća dugove: Ova 3 znaka u 2026. živjet će bolje nego ikada
Herojska akcija kroz plamen: Specijalci spasili muškarca iz gorućeg stana, prebačen u bolnicu
ALARMANTNO STANJE: Bolest hara Hrvatskom. Učionice prazne, ljekarne i hitne prepune
Općina Lobor dodijelila 12 novčanih potpora roditeljima novorođenih mališana
Doktor osumnjičen da je godinama seksualno zlostavljao i drogirao maloljetnike ide u zatvor
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
