ODRŽAN SASTANAK: Početak izgradnje Poslovno-tehnološkog inkubatora sredinom godine
Na sastanku su predstavljene sve dosad provedene aktivnosti provedbe projekta te plan aktivnosti koje prema Akcijskom planu i Planu nabave slijede u narednom razdoblju, a raspravljalo se i o pripremi dokumentacije o nabavi za izvođenje radova na izgradnji samog objekta inkubatora
U prostorijama Krapinsko-zagorske županije jučer je održan sastanak Nadzornog odbora i projektnog tima projekta Poslovno-tehnološki inkubator Krapinsko-zagorske županije.
Na sastanku su predstavljene sve dosad provedene aktivnosti provedbe projekta te plan aktivnosti koje prema Akcijskom planu i Planu nabave slijede u narednom razdoblju, a raspravljalo se i o pripremi dokumentacije o nabavi za izvođenje radova na izgradnji samog objekta inkubatora.
Sastanku su uz župana Željka Kolara i zamjenike Jasnu Petek i Anđelka Ferek-Jambreka te njihove suradnike iz Krapinsko-zagorske županije prisustvovali i predstavnici Zagorske razvojne agencije, Regionalne energetske agencije Sjeverozapadne Hrvatske te gradonačelnik Grada Krapine Zoran Gregurović.
Podsjetimo, nositelj ovog EU projekta vrijednog 29,6 milijuna kuna je Krapinsko-zagorska županija, a partneri na projektu su ZARA d.o.o., REGEA te Grad Krapina. Projekt se provodi od 1. rujna 2017. do 1. ožujka 2020. godine, kada bi trebao biti otvoren Poslovno-tehnološki inkubator koji će omogućavati subvencionirane prostore za poduzetnike početnike, podršku njihovom poslovanju, umrežavanje kroz virtualni inkubator, ali i razvoj tehnoloških inovacija u Centru za robotiku i inovativnom laboratoriju. Dosad je u okviru projekta proveden postupak javne nabave za uslugu izrade izvedbenog projekta koji je u finalnoj fazi izrade te je u tijeku priprema dokumentacija o nabavi za izgradnji inkubatora. Početak izgradnje očekuje se sredinom ove godine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: ‘Bojimo se za svoju djecu, kćer su napali već 4 puta, a nitko ništa ne poduzima'
Pripremite se na gužve: Kreću radovi na rotoru kod Zaboka, dvije ceste bit će zatvorene za sav promet
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
Suprug (23) popularne hrvatske glumice (49) napravio senzaciju o kojoj priča cijela Hrvatska
UHVAĆEN DILER: U kući kod Jakovlja skrivao stotine tableta ecstasyja, kokain i oružje
Gabrijel Šivalec briljirao na utakmici protiv UAE
Policija otkrila mrežu razmjene materijala seksualnog zlostavljanja djece! Osumnjičen muškarac
Tinejdžeri ukrali autobus, pa udarili kamion i pokosili znakove: 'Mislili smo da će poginuti'
Zagorec (54) 'nasjeo' na romantičnu prijevaru. Ostao bez više tisuća eura
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
