Održan Plenum klubova Nogometnog saveza Krapinsko – zagorske županije
Bez veće rasprave prihvaćena su izvješća za proteklu nogometnu sezonu te, između ostalog, izvučeni parovi prvog kola prvenstva u županijskim ligama i Kupa.
Jučer je u Zaboku, uz vrlo dobar odaziv, održan Plenum klubova Nogometnog saveza Krapinsko – zagorske županije. Bez veće rasprave prihvaćena su izvješća za proteklu nogometnu sezonu te, između ostalog, izvučeni parovi prvog kola prvenstva u županijskim ligama i Kupa.
Prihvaćen je prijedlog Izvršnog odbora Nogometnog saveza pa će prvenstvo u svim ligama i kategorijama početi 24. i 25. kolovoza. Iznimka su seniori u Drugoj županijskoj ligi koji počinju tjedan dana kasnije, 1. rujna.
Inače, ždrijeb je odredio da se u prvom kolu Prve županijske lige sastaju: Stubica i Rudar Mihovljan, Gaj i Rudar Dubrava Zabočka, Jedinstvo i Tondach, Mladost Marija Bistrica i Klanjec, Schiedel i Zagorec VT, Inkop i Radoboj, te Mladost Zabok i Straža.
Prvo kolo Kupa za područje zagorskog Nogometnog saveza igra se 18. kolovoza.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vrući vikend završit će jakim nevremenom, bit će i tuče
Od idućeg tjedna nove cijene goriva: Evo koliko bi mogle iznositi
U zabočkoj bolnici proteklog tjedna rođeno 20 beba, donosimo popis mama koje su ih donijele na svijet
UŽAS: na stranog radnika pao bager i usmrtio ga
Tužna vijest potresla hrvatski nogomet, preminuo 19-godišnjak: U klubu su slomljeni
Dnevni horoskop za subotu: Evo koga čeka sudbonosni preokret, a tko mora usporiti
Ove nedjelje jubilarno 10. hodočašće obrtnika Majci Božjoj Gorskoj u Loboru
Poslana snažna poruka: ''Ja sam više od MS-a''
Tražite posao u Zagorju? Brojni poslodavci trebaju radnike
U Đurmancu obilježen Dan državnosti: Odana počast Željku Paviću - Kalcu i svim hrvatskim braniteljima
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Zaštita i jačanje biljaka u ukrasnom vrtu i povrtnjaku s Bio Plantellom
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
