ODOBREN PROJEKT GRADSKE TRŽNICE: Novih 7,5 milijuna kuna za Grad Zlatar
U Zlatar je stigla još jedna odlična vijest
U Zlatar je stigla još jedna odlična vijest – objavljene su inicijalne rang liste odobrenih projekata iz Mjere 7.4.1. raspisane od Agencije za plaćanja u poljoprivredi, u okviru Programa ruralnog razvoja za “Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu”. Projekt zlatarske Tržnice među 7 je projekata u Hrvatskoj koji su odobreni. – Novih 7,5 milijuna kuna za naš Zlatar. Puno hvala mojem timu u Gradu, Zagorskoj razvojnoj agenciji koja je pomogla u pripremi projekta za prijavu i arhitektici Maši Varga s kojom smo radili ovaj projekt – objavila je gradonačelnica Zlatara Jasenka Auguštan – Pentek.
Naime, kao što smo već pisali, u planu je uređenje buduće tržnice i kompetnog Sajmišta u Zlataru, koji ima dugodišnju tradiciju organizacije sajma utorkom. Sajam se odvija na neadekvatnom prostoru sajmišta, kojeg ovim projektom Grad Zlatar želi preurediti i izgraditi tržnicu, bruto površine 430 kvadrata, koja bi radila svakim danom. Uredio bi se zatvoreni dio tržnice, osigurao adekvatan prostor za trženje proizvoda lokalnih OPG – ova, uredila kompletna infrastruktura, sanitarni prostori koji su nužni. U drugoj bi se fazi uredio i otvoreni dio tržnice, opločile staze, sagradila nadstrešnica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tragedija u Zagorju: Vozač poginuo na licu mjesta, cesta zatvorena
Stavite krumpir u ovu tekućinu na 5 minuta prije prženja: bit će hrskaviji nego u restoranu, a unutra mekan poput maslaca
Drama u Zagorju: Policija zaustavila vozača pa ostala u šoku, slijede ozbiljne posljedice
Detalji užasa u Zagorju: U frontalnom sudaru poginuo 55-godišnjak
Župan zabranio minice i duboke dekoltee: Nova pravila odijevanja tresu županiju
[FOTO] U Zaboku održana važna radionica: 'Cilj je da sudionici otkriju što se u njima skriva'
Ministar Bačić sutra će obići tri obitelji u Zagorju
Velike promjene za kredite: uvodi se i 'pravo na zaborav'
Dinamovi prvotimci i legende stižu u Zagorje na druženje s navijačima - svi ste pozvani
Spektakl “SIX” stiže na GFUK – Krapina domaćin svjetskog mjuzikla
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
Sjajan obiteljski film ''Glavonja'' dolazi u Kino Krapina
Pazi žaba – Na cesti niste sami, na cesti smo i mi životinje
Proslavite Dan žena u Zagorju
Kad se žene posvete sebi: U Donjoj Stubici održana prva “BROW LIFT & WINE” radionica
