Od utorka pa do ispunjenja zahtjeva sindikatima, štrajkat će sve škole!
Sindikati obrazovanja u utorak štrajka u školama u cijeloj zemlji, a s frontalnim štrajkom nastavit će svaki dan do ispunjenja zahtjeva. Potvrdio je to za RTL predsjednik Nezavisnog sindikata zaposlenim u srednjim školama Branimir Mihalinec, prenosi portal Vijesti.hr.
Šefovi sindikata u utorak će na konferenciji za medije u 10 sati predstaviti rezultate sindikalnog referenduma, a prema podacima predstavljenim prošli tjedan Vladina je ponuda odbijena s više od 95 posto. Također će detaljno pojasniti daljnju taktiku. Posljednja ponuda Vlade je povećanje osnovice za 6,12 posto u 2020. godini te izrada analize plaća u javnom sektoru u čijem su okviru i koeficijenti.
Prosvjetari su, prema cirkularnom modelu, već 26 dana u štrajku.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
LIJEPA VIJEST: U OB Zabok rođena 21 beba, ovo su njihove majke
Toplinski val dolazi svome kraju: Evo gdje će biti kiše i pljuskova
Jurnjava: Kroz Veleškovec 117 km/h, a kroz Dubrovčan 134 km/h
[FOTOGALERIJA] Oroslavje slavi svoj dan: ‘Pred nama je još puno posla. Obećavam samo jedno – delali bumo’
Kao da se nebo otvorilo: 3 znaka ovog vikenda ostavljaju brige iza sebe i dočekuju sretnije dane
NK INKOP Poznanovec slavi 50 rođendan uz tradicionalni, nogometni turnir
Hitna intervencija: Muškarac pronađen ozlijeđen u parku, policija istražuje što se dogodilo
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
