Od sutra kreće "Tjedan odmora vrijedan": Gotovo 400 turističkih usluga i doživljaja dostupnih po 50 posto nižim cijenama
Tako svi hrvatski građani, ali i inozemni gosti koji će se u tom razdoblju nalaziti u Hrvatskoj, po atraktivnim cijenama mogu doživjeti i iskusiti gotovo 400 različitih turističkih usluga u svim dijelovima Hrvatske
Turističke usluge i doživljaji u sklopu zajedničkog projekta Ministarstva turizma i sporta i Hrvatske turističke zajednice „Tjedan odmora vrijedan“, od sutra pa sve do 25. listopada, dostupne su po minimalno 50 posto povoljnijim cijenama. Tako svi hrvatski građani, ali i inozemni gosti koji će se u tom razdoblju nalaziti u Hrvatskoj, po atraktivnim cijenama mogu doživjeti i iskusiti gotovo 400 različitih turističkih usluga u svim dijelovima Hrvatske koje se dostupne na portalu „Tjedan odmora vrijedan“.
- Veseli me što smo odlučili pokrenuti ovaj potpuno novi projekt upravo u doba krize, u danima kada nam je svima potreban odmak od vijesti i uživanje u prirodi s našim najbližima. Nadam se da će ovaj Tjedan pobuditi u svima nama optimizam i volju za boljim upoznavanjem cijele Hrvatske te da ćemo uistinu uživati u čarima posezone na velikom broju destinacija, uz brojne pogodnosti. Projektima poput ovog otvaramo put i promičemo ponude i usluge turističkih subjekata, ali i malih poduzetnika, OPG-ova, poljoprivrednika, ugostitelja, obrtnika i svih drugih vrijednih ljudi koji su temelj uspjeha hrvatskog turizma. Zahvaljujući odličnom odazivu ponuđača, ali i svih turista koji su već potvrdili svoje rezervacije, sigurna sam da će ovaj tjedan biti prvi od mnogih. Neka vam ovaj tjedan bude odmora vrijedan - poručila je ministrica turizma i sporta Nikolina Brnjac.
- Bilježimo nas odličan odaziv brojnih pružatelja usluga u turizmu uključenih u ovu akciju bez kojih Tjedan odmora vrijedan ne bi bio moguć, a vesele nas i informacije kako su mnogi turistički subjekti već rasprodali svoje ponude i usluge. Pozivam što veći broj domaćih gostiju da iskoriste ovu priliku i otkrivaju Lijepu našu uz znatno povoljnije cijene, naravno pridržavajući se svih propisanih epidemioloških mjera. Zadovoljni smo što smo unatoč zahtjevnom trenutku pokrenuli ovaj projekt koji će se nastaviti i u idućim godinama - istaknuo je direktor Hrvatske turističke zajednice Kristjan Staničić.
Cilj projekta Tjedan odmora vrijedan je povećanje turističkog prometa u razdobljima pred i posezone, kao i daljnji razvoj domaćeg turizma. Turisti će kroz ovu akciju imati priliku posjetiti različite dijelove Hrvatske uz 50 posto povoljnije cijene za brojne turističke proizvode i usluge, od smještaja, prijevoza, kulturnih, povijesnih, prirodnih znamenitosti i turističkih atrakcija pa sve do ugostiteljskih usluga i različitih doživljaja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kolač bez šećera i brašna: Bake su ga radile prije 50 godina, a i danas svi traže recept
Prognostičar objavio kad možemo očekivati snijeg u Zagorju
U Zagorju uhićen mladi muškarac. Doznaju se detalji
IZBIO POŽAR: Dva građevinska objekta u Zagorju gorjela, stigli detalji!
Danas provjerite račune: Gotovo 120.000 građana dobit će ‘neočekivano’ povećanje
Medicinska sestra Ivana vozila mrtva pijana, dovedena na 'raport' prekršajnoj sutkinji
Josip Šincek, osumnjičen zbog bacanja 35 tisuća tona otpada, dobio nagradu za čistu energiju
Grad Krapina povukla snažan potez: Sigurnost žena u fokusu, stižu i milijunske investicije
Uskoro započinje isplata uskrnica radobojskim umirovljenicima
U osnovnoj školi u središnjoj Hrvatskoj pronašli popis za odstrel s imenima djece
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
