Očni centar Zabok otvara svoja vrata 4. i 5. listopada uz -50% popusta na sve modele naočala
Nova optika u centru Zaboka
Očni centar Zabok s ponosom najavljuje svečano otvorenje koje će se održati 4. i 5. listopada 2024. godine na adresi Zivtov trg 4 u centru Zaboka. Povodom otvorenja, svi posjetitelji ostvarit će poseban popust od -50% na sve modele naočala. Ponuda uključuje širok spektar modela svjetski poznatih brendova, prilagođenih svim dobnim skupinama, od najmlađih do najstarijih.
Novi Očni centar Zabok predstavlja proširenje poslovanja uspješnog Očnog centra Ivanec, koji je postao sinonim za iznimnu optičku uslugu i kvalitetnu ponudu naočala. Iza ovog poslovnog pothvata stoje dvoje renomiranih zagorskih optičara, Mario Štefanek i Marta Jagić, koji su kroz godine rada stekli povjerenje brojnih klijenata svojim profesionalnim pristupom i stručnošću.
Jedna od posebnih pogodnosti Očnog centra Zabok je premium garancija na svaku kupnju. U slučaju bilo kakvog oštećenja okvira ili leća, kupci mogu uz nadoplatu od samo 25% originalne cijene dobiti potpuno nove naočale. Također, posebnost optike je i prilagođena usluga za svaku dobnu skupinu, stoga je osiguran i poseban kutak za djecu kako bi i najmlađi posjetitelji mogli u ugodnom okruženju odabrati svoje prve naočale.
Očni centar Zabok će u sklopu svoje redovne ponude pružat će i besplatne preglede vida, bez potrebe za prethodnim naručivanjem. Pregledi će se provoditi uz korištenje najmodernijih Topcon i Huvitz tehnologija, koje osiguravaju visoke standarde kvalitete i maksimalnu preciznost u određivanju dioptrije.
Iskusni tim optometrista i optičara osigurat će da svaki posjetitelj dobije personalizirani pristup, detaljnu analizu vida te preporuku koja će najbolje odgovarati njegovim potrebama. U ponudi će biti širok asortiman dioptrijskih i sunčanih naočala za odrasle i djecu, uključujući brendove poput Tom Ford, Marciano, Max Mara, Zegna, Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Vogue, Michael Kors, Guess i mnogih drugih.
"Pozivamo sve naše cijenjene sugrađane iz Krapinsko-zagorske županije da svojim prisustvom uveličaju svečano otvorenje novog Očnog centra Zabok. Naš prioritet je pružiti vam najbolju moguću uslugu uz poseban fokus na osobni pristup i bogat izbor naočala koje će vam savršeno odgovarati u svakom pogledu“ - izjavio je Mario Štefanek, vlasnik Očnog centra Zabok.
Za sve novosti o otvorenju i posebne ponude, pratite Očni centar Zabok na Instagramu i Facebooku.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Općina Đurmanec za rad udruga osigurala više od 96 tisuća eura
Pucnjava na parkiralištu: dvije osobe teško ozlijeđene, počinitelj u bijegu
Tragična nesreća: Motocikl sletio s ceste, jedna osoba poginula
[PROGNOZA VREMENA] Evo kada su mogući pljuskovi
Drama na moru zbog bure. Požar jedrilice, bura na dasci odnijela malu djecu...
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
