Novo uhićenje u Zagorju! Policija objavila detalje
U subotu 8. veljače 2025. godine, oko 23,20 sati, u Oroslavju je došlo do prometne nesreće s materijalnom štetom uslijed ne držanja vozila na sredini obilježene prometne trake. Nakon toga je vozilo na ravnom dijelu ceste prešlo preko središnje linije na prometnu traku namijenjenu za kretanje vozila iz suprotnog smjera te je prednji dio vozila udarilo u rubni kamen parkirališnog prostora i ukrasnu živicu. Nakon prometne nesreće, vozač je nastavio vožnju te su vozilo i vozača policijski službenici pronašli na parkiralištu trgovine u Donjoj Stubici, objavila je zagorska policija.
Obavljenim očevidom, provjerama vozila i vozača i izvršenim alkotestiranjem utvrđeno je kako je osobnim automobilom upravljao 33-godišnji hrvatski državljanin pod utjecajem alkohola od 1,93 promila te da je recidivist prometnih prekršaja zbog čega je uhićen.
Zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, 33-godišnjak je uz optužni prijedlog, u nedjelju 9. veljače 2025. godine, doveden na sud, gdje mu je rješenjem određeno zadržavanje u zatvoru u Zagrebu u trajanju od sedam dana.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Prometni kolaps u Zagorju: Stvaraju se velike kolone – 'Nemoguće je probiti se do Zaboka'
Milanović donio odluku: 'Povlačim hrvatske vojnike iz Iraka i Libanona'
Romina iz Petrovskog otvorila zagorski tjedan 'Večere za 5'. Evo što je kuhala, koliko je bodova osvojila
Novi potres probudio građane: 'Tresao se cijeli stan'
Konačno potpisan ugovor: Kreće izgradnja brze ceste do Marije Bistrice
Nova velika akcija USKOK-a: U tijeku uhićenja diljem Hrvatske
Krapinske Toplice veliko gradilište: U punom jeku radovi na dva kapitalna projekta
Hrvatima već sutra stiže veliki šok? Stručnjak Dekanić otkrio što bi nas moglo dočekati na benzinskim postajama
Drama u Zagorju: Hitna mu došla pružiti pomoć, on udario liječnicu i potjerao ih gacijom
Dnevni horoskop za 3. ožujka: Kome utorak donosi preokret, a kome zanimljivo poznanstvo?
Kad se žene posvete sebi: U Donjoj Stubici održana prva “BROW LIFT & WINE” radionica
Istraživanje otkrilo bogatstvo riba i školjkaša rijeke Sutle
Predstavljanje rezultata istraživanja „Mala rijeka, veliki svijet: ribe i školjkaši rijeke Sutle“
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Organskom gnojidbom do boljeg uroda voća i povrća - sad je pravi trenutak
