Novi dom obitelji Bolšec iz Zlatara je pri kraju, pozivaju se obrtnici za unutarnje radove
Požgaj grupa završila je sa svim radovima na kući koju su u sklopu humanitarne akcije “Velikim srcem za topli dom” donirali za obitelj Bolšec. Međutim, radovi još nisu završili te je potrebno izvesti unutarnje obrtničke radove kako bi se u kući moglo stanovati.
- Pozivamo zainteresirane obrtnike i poduzeća koji se bave postavljanjem knaufa te izradom glazura da nam se jave s ponudom za izvođenje radova. U kuću je zbog protupožarne zaštite iznutra potrebno postaviti gipskartonske ploče. Grad u dogovoru s potencijalnim izvođačima može samostalno nabaviti potreban materijal. Zainteresirani se mogu javiti telefonom na broj 049/466-627, na e – mail: [email protected] te osobno u Jedinstveni upravni odjel, Park hrvatske mladeži 2, Zlatar – poziva Grad Zlatar.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Deset Zagoraca palo u anafilaktički šok, jedan je preminuo
Banka prodaje Roses Outlet na aukciji! Iz Rosesa poručili: 'Još pregovaramo s dvije investicijske grupe'
[VIDEO] Strašne scene na zgarištu doma obitelji Prelčec: 'Treba nam pomoć, izgubili smo sve'
Prvi potez Dinama nakon poraza od Vikinga: Zagorski nogometaš stiže na Maksimir!
PROMETNA NA 'STAROJ ZAGORSKOJ': Sudarila se 4 vozila, 1 osoba završila u KB Dubrava
Dnevni horoskop: Što vam planeti kuhaju u petak, 28. kolovoza?
HZMO donio odluku: Evo kad stižu uvećani iznosi mirovina
HEP objavio: Sutra bez struje par mjesta u Zagorju
Petak donosi paklene vrućine, Vakula otkrio što potom slijedi
[FOTO I VIDEO] Novi dragulj zdravstvenog turizma: Otvoren hotel od 17,6 milijuna eura u Stubičkim Toplicama
Letački spektakl koji se ne propušta - 29. Susreti za Rudija!
Nova dimenzija modernog stanovanja - svježina bez otvorenih prozora
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
