Nositelju liste Živog zida u III. Izbornoj jedinici kaznena prijava za blud
Policija ga je uhitila i kazneno prijavila zbog sumnje da je prije četiri dana bludničio nad 20-godišnjom djevojkom u svojemu kabinetu na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu
Dominika Vuletića (39), nositelja liste Živog zida u III. izbornoj jedinici, policija je uhitila i kazneno prijavila zbog sumnje da je prije četiri dana bludničio nad 20-godišnjom djevojkom u svojemu kabinetu na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, piše Jutarnji list.
Nakon dovršenog kriminalističkoga istraživanja policija ga je predala pritvorskom nadzorniku. Zatim ga je u svojstvu osumnjičenika ispitalo zagrebačko Općinsko državno odvjetništvo, nakon čega je profesor pušten da se brani sa slobode, ali uz mjere opreza.
Tužiteljstvo je, bez otkrivanja identiteta, objavio kako su ispitali 39-godišnjaka. Također, naložene su mu mjere opreza zabrane približavanja žrtvi te zabrane uspostavljanja i održavanja veze sa žrtvom.
Kako doznajeJutarnji list , Dominika Vuletića, inače docenta na Katedri za pravo Ekonomskog fakulteta u Zagrebu, privela je policija nakon što ga je prijavila 20-godišnja studentica jednog drugog fakulteta. Vuletić i studentica upoznali su se prije nekoliko dana tijekom stranačkih aktivnosti Živog zida.
Tom su prilikom razmijenili brojeve telefona a, prema navodima iz prijave, Vuletić je 20-godišnjakinji počeo slati poruke preko mobilne aplikacije u kojima joj nudi svojevrsnu akademsku suradnju. Studentica mu je odmah dala do znanja da jedino takva poslovna suradnja i dolazi u obzir pa je zato sutradan, 17. lipnja u popodnevnim satima pristala otići u njegov ured na Ekonomski fakultet, piše Jutarnji list.
No, u prostorijama fakulteta za djevojku je ubrzo počela agonija jer joj je navodno, prema njezinim riječima, u jednom trenutku Vuletić prišao te je počeo dirati po tijelu i pritom joj se također neprimjereno obraćati aludirajući na seks. Šokirana djevojka je, međutim, žurno otišla iz njegova ureda te se nedugo potom obratila policiji za pomoć. Kriminalistima je ustupila i poruke koje joj je prethodno profesor slao, a iz kojih se, navodno, mogu iščitati, i neke dvosmislene, neukusne rečenice, prenosi Jutarnji list.
Vuletićeva partnerica je za Jutarnji rekla da Dominik nije uhićen te da mu mobitel ne radi i da ga kontaktiraju putem e - maila. Na e - mail je Vuletić odgovorio za Jutarnji: “Nemam komentara i molio bih da se pridržavate tajnosti”.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
