NK Oroslavje jesenski prvaci 2. ŽNL za veterane
Nakon 11 odigranih utakmica u jesenskom dijelu natjecanja 2. županijske nogometne lige za veterane vodeće mjesto na lj
Nakon 11 odigranih utakmica u jesenskom dijelu natjecanja 2. županijske nogometne lige za veterane vodeće mjesto na ljestvici zauzeli su veterani NK Oroslavje. Zanimljivo je da su oroslavski veterani izgubili susret prvog kola i nakon toga nanizali 10 pobjeda od čega je jedna ostvarena za zelenim stolom.
- Nakon te prve utakmice smo napravili sastanak i rekli 'ili ćemo igrati ili ne'. I poslije toga nam je krenulo. Neki stariji su odustali, ali su nam se priključili mlađi. Ima nas u ekipi tri-četiri starija igrača, ali ima i nekoliko s 35-36 godina. Uspjeli smo se kompletirati i to je najvažniji preduvjet za uspjeh. Uvijek nas je dolazilo dvadesetak na utakmicu i kad je tako, onda su ovakvi rezultati očekivani – rekao nam je voditelj ekipe, Tomislav Gredičak.
Najveći konkurent u nastavku sezone i dalje bi im trebala biti druga ekipa zabočke Mladosti, smatraju Oroslavčani koji se trenutno dva puta tjedno sastaju u dvorani.
- Nekih posebnih priprema za nastavak sezone neće biti. Odigrat ćemo dvije-tri prijateljske utakmice. Ako i dalje budemo na okupu, ne bi trebalo biti problema da i na kraju potvrdimo prvo mjesto – smatra Gredičak.
Da je u najvećem dijelu uspjehu ekipe pridonijela dobra ekipiranost i stalna prisutnost dvadeset igrača, slaže se i predsjednik kluba, i sam član veteranske ekipe, Ivan Tuđa. Uz dobre rezultate seniorske i drugih ekipa, vesele ga i dobri rezultati veterane.
Uz dobar nastavak prvenstva, najvažniji zadatak veterana NK Oroslavje u ovoj godini je nastaviti druženje dugo 61 godinu s veteranima NK Crikvenica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Jako je otrovna, a svi je drže u hladnjaku
Otkriven razlog zašto su dijelovi Zagorja na Badnjak već satima bez struje
FOTO: Zimsko nevrijeme razorilo adventsku pozornicu u Zagorju
HP traži gotovo 80 radnika, radno iskustvo nije važno, evo kolika je plaća
PROMETNA NESREĆA: Policija se službenim vozilom zabila u auto
Velika sreća stiže: Tri znaka ulaze u razdoblje blagostanja - sudbina ih vodi prema uspjehu
[FOTO] Zelenija i ljepša Krapina: Zasađena stabla i postavljene javne slavine
PROMETNA NESREĆA: Sudarila se tri auta. Cesta je zatvorena
Snježna idila na Sljemenu nekima nije ostala u lijepom sjećanju
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
