NK Mladost Zabok organizira malonogometni turnir za zabočke osnovnoškolce
Zabočki će četvrtoligaš na zanimljiv način obilježiti Europski tjedan sporta
NK Mladost dat će svoj prilog Europskom tjednu sporta. Na malom igralištu s umjetnom travom pokraj City caffea u Zaboku, omladinski pogon ovog kluba u subotu 30. rujna organizirat će pozivni malonogometni turnir u kojem će nastupiti učenici od 1.-4. razreda osnovnih škola Grada Zaboka. Uz malonogometni turnir predviđeni su i brojni popratni sadržaji poput nagradnih igra i tombola, a svim prisutnim trebao bi se pridružiti i jedan legendarni nogometaš zagrebačkog Dinama, čije ime organizator još uvijek drži u tajnosti.
Početak turnira je u 9 sati, a popratni program počinje u 11 sati. Mladost je svoje partnere u ovom projektu pronašla u društvu „Naša djeca“ iz Zaboka i zabočke podružnice UHDDR.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Naši djedovi ovu su naviku imali cijeli život. Danas je preporučuju i stručnjaci
Umro je legendarni hrvatski glumac: Po jednoj ulozi zauvijek će ostati zapamćen
Potres zatresao Hrvatsku: Zabilježeno podrhtavanje tla, oglasila se Seizmološka služba
STIGLO RJEŠENJE: Ukinute lokacijske dozvole za solare u Zaboku
Još jedna nesreća u Zagorju vozača električnog romobila. Helikopterom prebačen u bolnicu
JM Jazz World Orchestra i Luis Bonilla donose magiju pod zvjezdano nebo
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Kupovao osobni automobil te ostao bez novca i vozila
Šapit se oprostio od kolega, posebno istaknuvši Valentinu: "Mala, bila si najveći frajer! Bez slobodnog dana"
Ključan Pavlekov suradnik priznao kome se sve dijelio novac iz Skijaškog saveza
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
