Nikola Gospočić izlazi na izbore s nezavisnom listom
Time je otklonio mogućnost da se možda više neće kandidirati.
Aktualni gradonačelnik Donje Stubice Nikola Gospočić izlazi na predstojeće izbore kao nezavisni kandidat. Potvrdio je to gostujući u sinoćnjoj Panorami Radio Stubice. Time je otklonio mogućnost da se možda više neće kandidirati.
Gospočić je na aktualni mandat izabran kao nestranački kandidat uz podršku stranaka ljevice i lijevog centra predvođenih SDP-om. Na predstojeće izbore u svibnju također će izaći kao nestranački kandidat ali i s vlastitom nezavisnom listom za gradsko vijeće. No očekuje potporu nekih stranaka, među kojima se očekuje da će biti i SDP, koje će izaći s vlastitom listom za gradsko vijeće, ali će podržati Gopočića za gradonačelnika, piše Radio Stubica.
Gospočić je rekao da je nakon provedenih 12 EU projekata na području Donje Stubice u protekle četiri godine i s planovima za naredno razdoblje odlučio ponovno izaći na izbore.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Jeste li je vidjeli? Nestala je Lara, policija moli pomoć
Otac godinama iskorištavao 13-godišnjeg sina za rad. Tjerao ga da vozi traktor
Kuharice ovo taje: nema dobre sarme bez ovog jednostavnog trika
Nesreća u Zagorju: Autom se zabio u betonske stupove. Dvije osobe teško ozlijeđene
Prava zima dolazi: Pripremite se na debele minuse i snijeg. Evo gdje bi ga moglo biti pola metra
[FOTO] U ozračju ljepote i nade: Održan koncert posvećen Luciji i Ivani Dijanić
Troje djece nestalo na Staru godinu, javila se jedna od nestalih sestara: 'Ne smijem reći gdje sam'
Na autocesti se prevrnuo pa zapalio kamion, vozač prebačen u bolnicu
VREMENSKA PROGNOZA: Kakvo nas vrijeme čeka u Zagorju?
HAK izdao upozorenja: Snijeg, vjetar prometna nesreća...
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
