Nevrijeme radilo probleme u Zagorju
U nekim je mjestima došlo do povremenih prekida u opskrbi električnom energijom
Zbog olujnog vjetra i jake kiše koja je sinoć oko 20:30 sati zahvatila područje naše županije došlo je do povremenih prekida u opskrbi električnom energijom na području Krapine, Gornje Stubice, Krapinskih Toplica i Pregrade.
Tehničke ekipe HEP-a su tijekom noći otklonile sve kvarove. Zbog bujičnih voda i blata na kolnicima kao i srušenih stabala na području Donje i Gornje Stubice intervenirale su vatrogasne postrojbe kao i nadležna komunalna poduzeća.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Opet pljuskovi i grmljavina, pa preokret
Prometna nesreća u Zagorju: Ozlijeđena žena prevezena u OB Zabok, očevid u tijeku
Dvije maloljetnice pale s romobila. Jedna se bori za život
Nova dva požara u Zagorju: Gorjeli gospodarski objekt i drvena šupa, oglasila se policija
FOTOGALERIJA: Zvuci Zagorja osvojili Kristalni bariton
Nakon kratkog osvježenja u Zagorje stižu paklene vrućine: Donosimo 7-dnevnu prognozu Kristijana Božarova
Posvetilski dani u Špičkovini donose dva dana glazbe, druženja i zabave za cijelu obitelj
Liječnici se bore za život djevojčice nakon pada s romobila: 'Njene ozljede su teške i opasne po život'
Dvije pomrčine i pet retrogradnih planeta u kolovozu: Ovi znakovi su na piku
Šesto izdanje Beerfesta u Radoboju oduševilo posjetitelje
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
