'Natankao' vozilo na benzinskoj i otišao ne plativši račun
Vozač je natočio gorivo u iznosu od nekoliko stotina kuna na benzinskoj postaji na CRODUXU u Ciglenici Zagorskoj
foto: ilustracija
Jučer, u srijedu 14.studenog u mjestu Ciglenica Zagorska na benzinskoj postaji "CRODUX" nepoznati vozač je u svoje vozilo natočio gorivo i udaljio se u nepoznatom pravcu. Vlasniku je počinjena materijalna šteta od nekoliko stotina kuna.
Jučer su pak u Budinščini nepoznate osobe su iz kuće u vlasništvu 84-godišnjakinje ukrale novčanik u kojem se je nalazio novac i osobni dokumenti. Vlasnici je počinjena materijalna šteta od oko tisuću kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
'Zaboravi poslove u Hrvatskoj, tu ekipa radi za 1.000 eura do penzije, a ovdje ide preko 4.000 bez stresa!'
Stipendije za krapinske učenike i studente: 'Ulaganje u mlade nije trošak, već najvrjednija investicija'
Traktorist (28) vozio pijan s 3.49 promila i bez vozačke dozvole
Nesreća s viličarom. Radnik teško ozlijeđen
Milički: ''Želim vam puno sreće na olimpijadi''
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
