Napuštene životinje u selu Donja Bačuga: 10 -ak krava u blatu i vodi, psi na lancu... Vlasnika nema
Alarmantna situacija u Donjoj Bačugi. Ostavljene životinje o kojima nitko ne brine
Suzana Svečnjak putem skypea se javila u HTV-ov Studio 4 i govorila o alarmantnoj situaciji u selu Donja Bačuga, gdje su mnoge domaće životinje ostale nezbrinute.
Desetak krava ili stoje u vodi ili leže u blatu na ovoj hladnoći. One imaju svoga vlasnika, ali se ne može doznati tko je to. Znamo da su iz Križevaca ponudili smještaj stoci, prijevoz sa sedam kamiona, kazala je Svečnjak za HRT.
Napušteni psi su vezani na lancu, imaju prazne posude, voda im se smrzava, Mačke se skrivaju po štagljevima. Psi nema čipove.
Zna se samo da je to zadnja kuća u selu Donja Bačuga. Svi su se organizirali i žele pomoći tim životinjama. Udruge širom Hrvatske skupljaju kućice za životinje, organiziraju pomoć za stoku. Stvarno jedna alarmantna situacija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Radna nedjelja: Sud upravo osudio Zagorca na sedam dana zatvora
Preminuo je legendarni Zlatko Varga
DOBRE VIJESTI: Za promet otvorena državna cesta od Zlatara do Zlatar Bistrice
UŽAS: Do smrti prebio čovjeka s kojim je pio
Novi detalji nesreće: Vozačica u Zagorju napravila totalni rusvaj
Šire se po poštanskim sandučićima, prvo ide 80, pa 160 eura. Izgleda vrlo profesionalno, ne nasjedajte!
Uvjerljive pobjede Krapine i Ksavera
Zagorski sport vikednom
Upao u ljekarnu s pištoljem, ali nije očekivao ovog junaka – strani državljanin spriječio pljačku!
AK Zagorje po drugi puta u povijesti ekipni prvak Hrvatske u rallyu!
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
