Najbolje vino ima predsjednik udruge Stjepan Muhek
Ocjenjivanje vina Udruge vinogradara ''Marija Bistrica''
Udruga vinogradara ''Marija Bistrica'' organizirala je 13. travnja 20. ocjenjivanje vina za svoje članove. Ocjenjivanje uzoraka vina provodila je tročlana komisija enologa u sastavu predsjednik komisije prof. Zdenko Ivanković i članice Mirela Osrečak i Ivana Puhelek, a koji su ujedno i educirani ocjenjivači vina.
Članovi Udruge vinogradara ''Marija Bistrica'' na ocjenjivanje su donijeli ukupno 71 uzorak sorti vina, od kojih je zlatnom medaljom ocijenjeno 12 uzoraka, Pored toga bistrički vinari osvojili su 30 srebrnih i 20 brončana medalja te 2 priznanja, dok je 7 uzoraka odbačeno. Najvišu ocjenu dobilo je vino predsjednika udruge Stjepan Muheka, ocjenom 18,7, a riječ je o sorti muškat žuti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Zagorje tuguje: Poginuo mladi vatrogasac i automobilist
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
Kaos na cestama: Pogledajte gdje su već sad kilometarske kolone
Poznati detalji prometne nesreće u Zagorju u kojoj je smrtno stradao motociklist (33)
Nova promjena na autocestama: Imate ovu karticu? Od 1. listopada njome više nećete moći plaćati cestarinu
Drama u ranim jutarnjim satima: Prijetio ženi pa bježao policiji. Pijan se na kraju zabio u ogradu
Ministarstvo se oglasilo o sudaru vlakova: 20 ozlijeđenih, mlađa žena na intenzivnoj
Provjerite morate li ponovno na vozački: Evo tko sve u Hrvatskoj mora polagati ispit
[FOTO] Prizori nakon stravičnog sudara: Putnički vlak uništen u sudaru s teretnim, sve hitne službe na terenu
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
