Načelnica Lobora pristupila HDZ-u
Načelnica općine Lobor Ljubica Jembrih, izabrana kao neovisna kandidatkinja, ušla je u HDZ.
Foto: hdz.hr
Stranačku iskaznicu uručili su joj zajedno predsjednik zagorskog HDZ-a Žarko Tušek, pomoćnik glavnog tajnika HDZ-a za sjeverozapadnu Hrvatsku i Zagreb Stjepan Adanić i predsjednik loborskog HDZ-a Dragutin Adanić. Sve se to odvijalo krajem godine, 29. prosinca na svečanoj sjednici Općinskog odbora HDZ-a Lobor u Plavoj kući u Markušbrijegu, piše na stranicama HDZ-a.
- Nema Vlade kao što je ova Plenkovićeva, naša, HDZ-ova, koja toliko brine o ravnomjernom razvoju Hrvatske i koja s toliko iskrenosti i otvorenosti surađuje s lokalnim jedinicama. Jednako tako, mogu reći da nema političara iz županije koji, poput Tušeka, s toliko strasti, predanosti i dobre volje - ali i uspjeha - na nacionalnoj razini lobira za projekte u voljenom zagorskom kraju – rekla je između ostalog Jembrih. Istaknula je i vrlo dobru suradnje općinske i državne razine, što je , rekla je, rezultiralo i potpisivanjem ugovora o izgradnji dječjeg vrtića, čime je loborski HDZ „dosanjao svoj san“ još iz 2010. - kada je kupio zemljište i napravio pripremne radnje za realizaciju tog projekta.
Na stranicama HDZ-a, piše i kako je osim načelnice Lobora HDZ-u pristupilo još desetak njezinih suradnika.
Prethodni članak
Sljedeći članak
KAKVA SREĆA! Amerikancu koji uređuje kuću u Zagorju traktorom stigla dostava iz snova
'VJEŠTICE, IMAŠ DOBRE NOGE': Saborska zastupnica pokazala kako se zabavljala za Noć vještica
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni hrvatski trener. Ostavio je neizbrisiv trag u domaćem nogometu
KRAJ BRAKA: Poznata Hrvatica potvrdila razvod od uspješnog nogometaša
UŽAS: Glasna eksplozija probudila zapad Zagreba: 'Čule su se sirene'
Od ozljeda preminuo Dalibor (48), kojeg je u rujnu prebio poznanik (38)
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Maloljetnik na vatru bacio kanistar s benzinom. On završio u bolnici, objekt izgorio u potpunosti
U Zagorje stiže kiša i zahlađenje: Detalje objavio prognostičar Kristijan Božarov
S više od 3 promila i bez vozačke napravio kaos. Auto završio na krovu, vozač (30) je uhićen
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
