Na Habijanovo mjesto u saborskoj klupi zasjela poznata Zagorka
Nedavno imenovani ministar gospodarstva i održivog razvoja Damir Habijan, od svog imenovanja naovamo izazvao je veliki interes javnosti više zbog svog privatnog, nego političkog života.
Tako su po njegovom imenovanju mediji ponovo 'iščupali' golišave fotografije koje je Habijan svojedobno objavljivao na društvenim mrežama, kako bi se pohvalio svojim "isklesanim tijelom" i sportskim način života, a koje je on još ranije obrisao sa svojih profila.
Na ministra jednog od najvažnijih državnih resora posljednjih dana opet intenzivno okrenuta medijska pažnja, ali ponovo ne zbog njegovog ministarskog rada, komeptentnosti ili nekompetentnosti, već zbog, moramo to javno reći i naglasiti, potpuno neprimjerene i ničim izazvane izjave predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića u kojoj je iznio svoje tvrdnje o navodnoj Habijanovoj homoseksualnoj orijentaciji, što je, nota bene, čak i ako je istina, potpuno irelevantno (ili bi barem trebalo biti!) kad je u pitanju obnašanje bilo koje dužnosti ili zaposlenja.
No, u cijeloj ovoj priči, iako smo o tome već izvijestili, ostalo je nekako neprimijećeno da je Habijana, nakon što je postao ministar i stavio svoj saborski mandat u mirovanje, u saborskim klupama zamijenila poznata Zagorka, čime se broj saborskih zastupnika iz Zagorja, u trenutnom sazivu, popeo na šest.
Riječ je o načelnici Općine Lobor, Ljubici Jembrih, koja je ujedno i dopredsjednica HDZ-a Krapinsko - zagorske županije.
Inače, Ljubica Jembrih rođena je 1974. godine, po zanimanju je tekstilni tehničar, odnosno samostalni knjigovođa. Ima status roditelja njegovatelja, budući da je majka djeteta s teškoćama u razvoju, a do izbora za načelnicu Općine Lobor 2017. godine bila je predsjednica Udruge Svete Ane Krapinsko-zagorske županije.
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
POVEĆANJE MIROVINA: Evo kada bi novac mogao sjesti na račune
Turistička zajednica područja Donja Stubica i Gornja Stubica ima novu direktoricu
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
