Na graničnom prijelazu Macelj u dva slučaja pronađena droga
31. kolovoza 2010. godine u 07.40 i 12.20 sati, policijski službenici na Međunarodnom graničnom prijelazu Macelj, pregle
31. kolovoza 2010. godine u 07.40 i 12.20 sati, policijski službenici na Međunarodnom graničnom prijelazu Macelj, pregledom vozila, prtljage i putnika, kod dvojice stranaca, 19 - godišnjeg njemačkog i 20 - godišnjeg slovenskog državljana, koji su namjeravali ući u Republiku Hrvatsku, pronašli su opojne droge.
Naime, 31. kolovoza 2010. godine u 7.40 sati u namjeri ulaska u Republiku Hrvatsku preko Međunarodnog graničnog prijelaza Macelj, graničnoj kontroli, u osobnom automobilu njemačkih nacionalnih oznaka pristupio je 19 - godišnji njemački državljanin. Pregledom osobe i vozila od strane policijskih i carinskih službenika pronađena je PVC-e vrećica u kojoj se nalazilo 0,8 grama opojne droge tipa marihuana i 0,3 grama opojne droge tipa hašiš .
Isto tako, kod putnika u osobnom automobilu slovenskih nacionalnih oznaka, 20 - godišnjeg slovenskog državljanina, prilikom pregledom osobe i vozila od strane policijskih i carinskih službenika pronađene su dvije ručno smotane cigarete mješavina duhana i opojne droge tipa marihuana , tzv. joint ukupne težine 1,6 grama.
Osumnjičeni su uhićeni i nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja protiv istih su podnijete kaznene prijave Općinskom državnom odvjetništvu za mladež u Zlataru, te optužni prijedlozi Prekršajnom sudu u Krapini.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Od idućeg tjedna nove cijene goriva: Evo koliko bi mogle iznositi
Vrući vikend završit će jakim nevremenom, bit će i tuče
Nova pravila: Ako želite izbjeći veće račune, morate ugraditi ovo - evo detalja
U zabočkoj bolnici proteklog tjedna rođeno 20 beba, donosimo popis mama koje su ih donijele na svijet
Užas u Zagorju: Ženu u dvorištu napao i teško ozlijedio srnjak - unuka ju odvela u bolnicu
[FOTO] Međunarodni dan biatlona: Rekreativna utrka i cjelodnevno druženje u Oroslavju
Policija objavila detalje teške nesreće u kojoj je poginuo maturant
Provjerite imate li ga kod kuće: Povlači se serija ovog lijeka, pronađene krhotine stakla
Hladna fronta se približava Hrvatskoj: Stižu grmljavinski pljuskovi, olujni vjetar i moguća tuča
Noćna drama u Zagorju: Policija zaustavila Amerikanca pa ostala u šoku - doznaju se detalji
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Zaštita i jačanje biljaka u ukrasnom vrtu i povrtnjaku s Bio Plantellom
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
