Milanović u Zagorju: 'Mi antifašiste i branitelje tretiramo isto'
Predsjednik SDP-a Zoran Milanović sastao se danas u Hrvatskom zagorju s predstavnicima Saveza antifašističkih boraca i antifašista RH.
Zoran Milanović (SDP), kandidat Narodne koalicije za premijera RH, sastao se danas u Hrvatskom zagorju s predstavnicima Saveza antifašističkih boraca i antifašista Republike Hrvatske, predvođenih predsjednikom Franjom Habulinom. Radnom ručku u 'Majsecovom mlinu' u Donjoj Stubici domaćin je bio čelnik zagorskog SDP-a Siniša Hajdaš Dončić, a pridružio im se i župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar. - Vrijeme predizborne kampanje je i prilika da se analizira ono što je do sad rađeno i što bi trebalo raditi ubuduće. Razgovor koji smo vodili protekao je u prijateljskoj i otvorenoj atmosferi. Moram reći da ga mi nismo snimali i ne mogu vam dati neku vrpcu ili snimku - rekao je Habulin te dodao kako vjeruje da će se dobra suradnja antifašista i SDP-a nastaviti i dalje, na korist čitavog hrvatskog društva, pogotovo u ovo vrijeme u kojem se, kako je naglasio Habulin, događa fašizacija Hrvatske, a što stvara podjele u Hrvatskoj i šalje ružnu sliku Europi i svijetu. Zoran Milanović također je izrazio zadovoljstvo dobrom suradnjom s hrvatskim antifašistima. - Naši kontakti su stalni. Pomagali smo koliko smo mogli. Mi i antifašiste i branitelje iz Domovinskog rata tretiramo isto. Hrvatska kao republika izborena je u Drugom svjetskom ratu. Sve dalje je bilo ne čisto, ne jasno i ne gotovo, jer da jest ne bi bilo Domovinskog rata, ali to je jedan kontinuitet od osamdeset godina i moramo prihvatiti da je sve to Hrvatska - istaknuo je Milanović
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Ni dušni dan nije bio bez sporta – sve na jednom mjestu
Grozno: Analize otkrile opasne bakterije u hrani iz dostave
Uz potporu Ministarstva turizma i sporta sa novim dresovima u nove pobjede
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Vozačku dozvolu moći će dobiti 17- godišnjaci, ali uz jedan uvjet
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
