MEĐUŽUPANIJSKI LIGAŠ POČEO PRIPREME: Dražen Kovjanić pokrenuo zabočku Mladost
Nakon što je s Tondachom pokorio I. ŽNL KZŽ, Dražen Kovjanić prihvatio je novi izazov i preuzeo je zabočku Mladost
Mladost iza sebe ima odličnu sezonu u kojoj je osvojila 4. mjesto u Međužupanijskoj ligi pod vodstvom Zvonka Lipovca, koji se skrasio u Njemačkoj. Nakon 19 godina, Kovjanić se vraća u klub kojemu je poklonio tri lijepe sezone kao igrač, od 1994.1997. Mladost je Kovjaniću četvrti klub u desetogodišnjoj trenerskoj karijeri, koja se gradila baš kako treba, polako i temeljito. Započeo je u pionirima NK Tondach koji su bili u prvoj ligi, da bi vodio seniorske momčadi Inkopa, Ivančice i Tondacha s kojim je prošle sezone postao županijski prvak. Upravo ga je ta referenca dovela stepenicu više u Međužupanijsku ligu za koju sigurno ima kvalitetu.
Kovjanić stiže u Mladost u jednoj od najboljih situacija u posljednjih desetak godina. Klub nije napustio nitko, a pojačali su ga povratnici Marko Deak i Dino Dragčević. Osobito veseli povratak zabočkog "Kanađanina" Marka Deaka, koji je pun želje za novim dokazivanjem i sasvim sigurno će biti velika snaga za ovu momčad, a puno se očekuje i od Dine Dragčevića.
S nestrpljenjem se očekuje i povratak Dragutina Tomaškovića, koji je do ozljede imao odličnu sezonu. Izrazito sam zadovoljan igračkim kadrom i atmosferom koju sam zatekao u Mladosti, koja je prošle godine imala fantastičnu sezonu, a učinjen je veliki napredak u stabilizaciji kluba. Drago mi je što se vratio Marko Deak koji će biti istinsko pojačanje, a i Dino Dragčević će biti od velike koristi ovom klubu. Došao sam u zdravu sredinu u kojoj imam odlične uvjete za rad. Pokušat ću dati svoj obol u svemu ovom. Važno je da uživamo u nogometu, a nadam se i dobrim rezultatima govori nam Dražen Kovjanić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kuhana jaja ljušte se u jednom potezu: Dodajte samo jedan sastojak u vodu i ljuska sama otpada
U osnovnoj školi u središnjoj Hrvatskoj pronašli popis za odstrel s imenima djece
Zaboravite na skupo gnojivo za cvijeće: Biljke bujaju uz ovu namirnicu koju svaka kuhinja ima, a završava u smeću
Prognostičar objavio kad možemo očekivati snijeg u Zagorju
Popularni trgovački lanac: 'Ne koristite ovaj proizvod, vratite ga, vraćamo novac'
DVD Škarićevo nastavlja razvoj: potvrđeno vodstvo i dodijeljena priznanja
Sve se mijenja 1. travnja: 3 znaka ulaze u 3 godine blagostanja - tvrde astrolozi
Zagorci i službeno proglašeni najsrdačnijim ljudima u Hrvatskoj
Najuspješniji geografi županije u OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice
[FOTO] Predstavljena knjiga poznatog autora u Oroslavju: 'Reakcije su bile iznimno pozitivne'
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
