Mažoretkinje DND Budinščina na Europskom prvenstvu u Crnoj Gori
Nakon uspješno odrađenog Državnog prvenstva mažoretkinja u Splitu krajem svibnja, Mažoretkinje DND Budinščina dobile su priliku predstavljati svoje mjesto i županiju na Europskom prvenstvu mažoretkinja u Tivtu, u Crnoj Gori koje se održalo od 30.lipnja do 2.srpnja.
Europsko prvenstvo mažoretkinja otvoreno je svečanim defileom kroz grad do rive na kojoj su bili predstavljeni timovi. 1. i 2. srpnja u Sportskoj dvorani Zupa održavalo se samo natjecanje. Mažoretkinje DND-a Budinščina natjecale su se u 3 koreografije: solo štap - junior; duo/trio pom pon - seniori; velika formacija mix - seniori. Seniorke su obranile zlato s Državnog prvenstva u kategoriji velika formacija mix - seniori.
Nakon 3 dana provedena u Crnoj Gori, vratile su se u svoju Budinščinu pune dojmova, sretne i zadovoljne.
Čestitke našim vrijednim djevojkama i trenericama koje ulažu puno truda i vremena kako bi naš tim iz dana u dan bio kvalitetniji i uspješniji.
Veliko hvala DVD-u Budinščina na prijevozu do Velike Mlake, roditeljima i pratnji na podršci te donatorima koji su doprinijeli našem odlasku na Državno, a ujedno i na Europsko prvenstvo mažoretkinja: KOLGRAD d.o.o., Lotus Architecti, Koledić projekt, Studio Andreja, Automehanika Miljenko, Vinarija Bolfan, obrt Čukelj te hvala svima koji su nas svojim dobrovoljnim prilozima podržali i na štandu s kolačima tijekom Dana Općine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Mala sredina velikih ljudi: Održana prva od četiri volonterske akcije – u centru mjesta posađeno cvijeće
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
