Mario Korade navodno istukao mladića na fašniku u Loboru
Mario Korade (20) i dalje se ne smiruje i nastavlja s incidentima. Prema neslužbenim informacijama, mladi Korade navod
Mario Korade (20) i dalje se ne smiruje i nastavlja s incidentima. Prema neslužbenim informacijama, mladi Korade navodno je s jednim prijateljem izazvao izgred na fašničkoj zabavi koja se u utorak održavala u Loboru.
Kako se u Loboru priča, Koradu je u gužvi u Društvenom domu slučajno udario jedan mladić, na što su se Mario i njegov prijatelj okomili na mladića i navodno ga istukli.
Glasnogovornik PU krapinsko-zagorske Robert Pavić nije želio potvrditi niti demantirati je li u incidentu sudjelovao Mario Korade, no izjavio je da je policija u utorak 24. veljače oko 23 sata zaprimila dojavu o narušavanju javnog reda i mira u Loboru i još prikuplja informacije o događaju.
Izvor: Večernji list
Prethodni članak
Sljedeći članak
STRAŠNO: Pokušao silovati štićenicu doma za odrasle u Zagorju
Helikopter i hitna u Zagorju
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni nogometni trener
Grad Oroslavje raspisao natječaj za posao: Ovo su uvjeti
Šesto dijete obitelji Degač
Ovo su naselja u Zagorju koja uskoro ostaju bez struje. Neće je biti velik dio dana
Kraj boli i borbe: Nakon tri teške godine, sreća napokon dolazi za ova 4 znaka
Športsko ribolovno društvo Krapina proslavilo 70 godina rada i djelovanja
I Dječji vrtić Budinščina uključio se u Nacionalni čitalački izazov „15 po 15: cijela Hrvatska čita djeci“
Nebo se otvara 11. veljače: Ova 3 znaka pogađa neočekivan priljev novca, sve se mijenja preko noći
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
