MAMA I SIN NESTALI U STUBICI: Pobjegli od nasilnika?
Kako piše Jutarnji.hr, Vesna i Matija Zebec nestali su 25.srpnja
Vesna (42) i Matija (15) Zebec nestali su iz Gornje Stubice 25. srpnja. Od tada nitko ih nije vidio ni čuo. Kako su za Jutarnji list ispričali mještani, Vesna je uz svoje četvero djece živjela sa nasilnim mužem koji ju je prije oko mjesec dana pokušao zadaviti, no u zadnji tren su je spasila djeca.
Suprug je navodno bio nasilan i prema djeci, a susjedi se nadaju da se Vesna samo sklonila od nasilnika te da nije naudila sebi i sinu. Ostalo troje djece također se nada da će im se mama i brat javiti.
Ako imate kakve informacije o Vesni i Matiji, javite ih na broj 112 ili u najbližu policijsku postaju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Jurio motokultivatorom pa teško stradao
Sandra Elkasović posjetila mališane iz Dječjeg vrtića Zipkica: 'Mali podsjetnik za sve nas koje su glavne vrline u životu'
Uhićen maloljetnik koji je kod škole prebio vršnjaka, majka pretučenog djeteta: 'Ležao je u lokvi krvi, na tlu mu je drobio lice...'
Preminuo Rudolf “Rudi” Belin – legendarni Dinamov nogometaš i trener
KK ZABOK POZIVA: Podržite naše košarkaše u fantastičnom pobjedničkom nizu
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
