Malonogometni turnir ''ŠD Vihor'' Vinipotok
Malonogometni turnir športskog društva ''Vihor'' iz Vinipotoka održan je 26. lipnja, po prvi puta, na igralištu kod bajera Markušbrijeg. Na turniru je sudjelovalo 12 ekipa iz različitih mjesta. Pobjednik turnira bila je ekipa DC 10 iz Petrove Gore, koja je u finalu pobijedila Coca Juniorse 4:3 i tako osvojila turnir i novčanu nagradu. Treće mjesto osvojila je ekipa Pol litre iz Zlatar Bistrice nakon raspucavanja penala protiv ekipe Terra-Plin iz Bedekovčine.
Turnir je posjetilo oko 500 gledatelja koji su mogli uživati u atraktivnim utakmicama i golovima te bogatoj gastronomskoj ponudi.
-Zahvaljujem svim ekipama na sudjelovanju i čestitam ekipi DC 10 na osvojenom turniru. Posebne zahvale našim donatorima i sponzorima bez kojih realizacija ovog turnira ne bi bila moguća: Župa sv.Ana Lobor, Caffe bar ''Mućke'', Caffe bar Oliver, OPG Kuharić Tomislav, Prijevoz Krpelnik, Općini Lobor, ŠRD Pastrva Lobor na ustupljenom prostoru i posebno hvala svim članovima društva koji su pomagali i sudjelovali oko organizacije turnira i odrađivali veliki posao. Iznimno psam ponosan na cijelu ekipu. Nadam se kako će ovaj turnir postati tradicija te da se vidimo i iduće godine u još većem broju – rekao je predsjednik udruge Stjepan Pribolšan.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
FOTOGALERIJA i VIDEO: U Oroslavju tombolom završila manifestacija "Ljetna pozornica". Dobitnik: ''Dečki moji, ovo je ludnica!"
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Počelo nevrijeme: Kod Ogulina tuča, auti staju na A1 zbog jake kiše
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
