Luka Modrić službeno objavio svoju konačnu odluku!
Ono što se već duže najavljivalo, sada je i službeno. Real Madrid je točno u podne objavio da je Luka Modrić potpisao novi ugovor do 2024. godine!, piše Sportklub.
“Real i Luka Modrić dogovorili su produljenje ugovora do 30. lipnja 2024. godine”, objavio je Kraljevski klub.
Modrić je u Real stigao prije 11 godine i za madridski klub odigrao 488 utakmica. Osvojio je 23 trofeja: 5 Liga prvaka, 5 Svjetskih klupskih prvenstava, 4 Europska superkupa, 3 španjolske lige, 2 Kupa kralja i 4 Španjolska superkupa.
Za vrijeme koje je proveo u Realu dobio je i najveću individualnu nagradu, osvojio je Zlatnu loptu za 2018. godinu. Iako je na stolu imao milijunsku ponudu iz Saudijske Arabije, kapetan Vatrenih odlučio se za ostanak u Madridu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Policija upala u kuću u Zaboku pa ostala u šoku: Prizor ih je potpuno zatekao!
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Dio Hrvata uskoro neće moći pristupiti internetu na mobitelu: Mreža se gasi i u Zagorju!
Potres u Hrvatskoj uznemirio građane: 'Zvučalo je strašno... kuća je jako podrhtavala'
Tragično preminuo kadet David: 'Pozlilo mu na obuci'
Tko se mučio, mučio se: Ova 3 znaka od travnja okreću novi list, čeka ih brdo novca i sreća kakva se ne pamti
Jedan znak u travnju ima nevjerojatnu priliku za dobitak na lotu: Sudbina rijetko šalje ovako jasan signal
Zabok zasluženo slavio protiv Alkara
DVD Škarićevo nastavlja razvoj: potvrđeno vodstvo i dodijeljena priznanja
Sve se mijenja 1. travnja: 3 znaka ulaze u 3 godine blagostanja - tvrde astrolozi
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
