LUDO GLAZBENO LJETO: Evo koja će estradna imena i gdje nastupati ovog ljeta u Zagorju
Maja Šuput, Neda Ukraden, Opća opasnost, Ivan Zak… samo su neka od imena koja će nastupiti u zagorskim gradovima i općinama
Vrući ljetni tjedni pred nama donose obilje glazbenih događanja diljem Zagorja. A na njima će nastupiti i brojna poznata imena domaće zabavne i rock glazbe. Tako će u Konjščini u sklopu proslave dana Općine ovog petka nastupiti popularni tamburaši Begini, a u subotu Miroslav Škoro koji je nedavno oduševio publiku u Loboru.
Dani Grada Oroslavja često se nazivaju jednom od najboljih fešti u Zagorju, a ove godine glazbena ekipa itekako je raznolika. Uz brojne domaće bendove, atmosferu će, na radost brojnih obožavateljica, 11. kolovoza zagrijati Ivan Zak dok je sljedeći dan, 12. kolovoz, rezerviran za Opću opasnost. Poznati bosanskohercegovački kantautor Amir Kazić Leo nastupit će u Oroslavju 13. kolovoza.
U sklopu Tjedna kulture, zabave i športa u Sv. Križu Začretju 19. kolovoza nastupit će Neda Ukraden, a 25. kolovoza u Začretje dolazi kraljica zabave Maja Šuput. I Krapina je ovog ljeta pripremila brojna glazbena događanja. Psihomodo pop 7. rujna zasvirat će na središnjem krapinskom trgu, a dan nakon njega Zagorce će zabavljati Jelena Rozga. Već 9. rujna na Trgu Ljudevita Gaja zasvirat će Begini.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Foto strave na OPG-u: Izgorjele životinje, auti, trakori i priključci! Vlasnica ne prestaje plakati
Policija sinoć u Zagorju zaustavila vozača. Detalji će vas šokirati
STRAŠNA TRAGEDIJA: Dvije osobe poginule, troje je ozlijeđenih. Objavljeni su detalji
[FOTOGALERIJA] Sjajna Jelena Rozga sinoć oduševila Zagorce na Adventu u Zaboku
NESREĆA: Vlak na pružnom prijelazu naletio na auto, policijski očevid u tijeku
Prvog siječnja sve im se okreće: Ova 2 znaka u 2026. ulaze s više sreće nego ikada
ZA DLAKU: Zagorec Mario Sušinjak osvojio 3. mjesto na Supertalentu
U 46. godini života preminula zvijezda kultne serije
FOTOGALERIJA: Veselo je i danas bilo u Oroslavju. Šimunić: ''Trudimo se obraniti titulu najljepšeg adventa u Hrvatskoj''
Osma prvenstvena pobjeda sjajnog Zaboka
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
