KZŽ osigurala 10.620 eura za financiranje javnih potreba u tehničkoj kulturi
Zamjenica župana Jasna Petek i predsjednik Zajednice tehničke kulture Krapinsko-zagorske županije Dragan Bakliža potpisali su u petak 2. veljače 2024. Ugovor o izravnoj dodjeli financijskih sredstava za financiranje programa javnih potreba u tehničkoj kulturi Krapinsko-zagorske županije u ovoj godini vrijedan 10.620 eura.
Zamjenica župana Jasna Petek istaknula je kako Krapinsko-zagorska županija kontinuirano podržava rad i aktivnosti Zajednice tehničke kulture. “Osiguravanjem sredstava za projekte, radionice i obrazovne programe, želimo potaknuti razvoj Zajednice tehničke kulture, pružiti prilike za učenje i razvoj vještina te potaknuti suradnju među članovima zajednice”, poručila je zamjenica župana Jasna Petek.
Predsjednik Zajednice tehničke kulture KZŽ Dragan Bakliža zahvalio je na dodijeljenim sredstvima, kojima će se financirati djelatnosti Programa javnih potreba u tehničkoj kulturi. “Ovim putem pozivam ostale udruge s područja županije koje su ustrojene i registrirane u skladu sa Zakonom o udrugama i Zakonom o tehničkoj kulturi da se učlane u Zajednicu i svojom aktivnošću doprinesu u daljnjem radu”, rekao je predsjednik Bakliža.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Teška prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
