Krakom od 1 . lipnja povisio cijene
Gradonačelnik Grada Krapine dao je suglasnost na prijedlog komunalnog poduzeća Krakom d.o.o. za povećanje cijena usluga
Gradonačelnik Grada Krapine dao je suglasnost na prijedlog komunalnog poduzeća Krakom d.o.o. za povećanje cijena usluga opskrbe pitkom vodom i zbrinjavanja komunalnog otpada.
U Upravi povećanje cijena opravdavaju znatnim povećanjem i čestim promjenama cijena naftnih derivata i električne energije, povećanjem stope PDV-a na 23%, te povećanjem ostalih materijalnih i troškova tekućeg održavanja.
Kolike će točno biti nove cijene korisnici s područja Krapine, Radoboja, Petrovskog, Đurmanca i Jesenja moći će vidjeti na uplatnici već idući mjesec budući da se novi cjenik primjenjuje od 1. lipnja ove godine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Grmljavinsko nevrijeme stiže u Zagorje – Božarov otkriva kada se očekuje promjena vremena
STRAVIČNA NESREĆA U ZAGORJU: Jedna osoba izgubila život, cesta zatvorena za promet
Užas u Zagorju: Muškarac pao pod traktor, poginuo na mjestu
Upaljeni generatori protiv tuče: Evo gdje prijeti najveća opasnost
Tuča uništila vinograde i voćnjake: 'Ja ovo u životu nisam doživio'
Zasluženi uspjeh stiže za 3 znaka 5. srpnja – konačno dobivate više nego što ste ikad zamišljali
Kulturni centar nazvat će po nedavno preminulom zagorskom velikanu
Novi udar na džepove hrvatskih građana: 'Od jeseni će računi biti veći za 8 posto'
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
