Kinezi bi sve Hrvate cijepili za 2 dana
Kina će do 5.veljače cijepiti 100 milijuna ljudi
Kina planira cijepiti 50 milijuna svojih građana protiv koronavirusa prije početka sezone putovanja za lunarnu Novu godinu do sredine siječnja 2021, piše u petak South China Morning Post.
Kinezi, naime, imaju običaj putovati s obitelji kako bi proslavili lunarnu Novu godinu, koja se još naziva festivalom proljeća.
Službeni Peking najvljuje distribuciju 100 milijuna doza cjepiva svojih proizvođača Sinopharma i Sinovac Biotecha.
U novinskom izvješću navodi se da je od kineskih dužnosnika zatraženo da se s prvih 50 milijuna doza cijepi do 15. siječnja, a s drugih pedeset do 5.veljače.
Prvo će se cijepati visoko prioritetne skupine : zdravstveni radnici, policija, carinici, zaposleni u prijevozu i logistici
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorje: Evo kada stiže pljusak s grmljavinom
Vrućina još jača, evo kad stiže vrhunac toplinskog vala
Drama u Zagorju: Sjekirom razbijao po kući, a zatim napao policajca. Morali ga prisilno vezati
Zagorec podnio prijavu policiji: 'Nisam dobil kredit'
Nestale stotine litara goriva u Zagorju. Policija pokrenula istragu
Gradonačelnica Zaboka potpisala važan ugovor: 'Drago nam je što smo ostvarili ovo sufinanciranje'
Sve se mijenja preko noći: ova 3 znaka do kraja lipnja ulaze u razdoblje najveće zarade u životu!
Prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Drama u vikendici: Pijana žena vrijeđala i prebila muža - 'Đubre jedno, prodo si me svima!'
Hokejski savez odgovorio Šimuniću na prozivke o 620.000 eura: 'Svi naši računi su uredno evidentirani'
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
Opsjedaju vrtove, voćnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
