K'O IZ FILMA: Udario u četiri vozila, pokosio dvoje pješaka
Kako smo izvijestili u ponedjeljak, u Polju Krapinskom, oko 11.30 sati dogodila se pomalo nevjerojatna prometna nesreća u kojoj su dvije osobe zadobile tjelesne ozlijede i prevedene u Opću bolnicu Zabok.
Danas je policija objavila detalje nesreće i izvijestila kako je do nje došlo jer se 42-godišnjak nije kretao uz desni rub kolnika već je vozilom u blagom zavoju prešao na traku namijenjenu za kretanje vozila iz suprotnog smjera, zatim je prešao van ruba kolnika na parkirališni prostor na kojem je vozilom udario u četiri osobna vozila, potom pješake - 66-godišnjakinju i 70-godišnjaka, a vozilom je okrznuo i 53-godišnjeg pješaka.
Na parkiranim oštećenim vozilima nastala je materijalna šteta, dok su ozlijeđeni pješaci vozilom Hitne medicinske pomoći prevezeni u Opću bolnicu Zabok, gdje su 66-godišnjakinji utvrđene teške tjelesne ozljede, 70-godišnjaku lakše tjelesne ozljede, dok 53-godišnjak nije tražio liječničku pomoć niti je zadobio ozljede.
Vozaču (42) koji je skrivio prometnu nesreću izmjerena je koncentracija alkohola od 0,40 g/kg, uhićen je te će nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela iz čl. 227. Kaznenog zakona – "Izazivanje prometne nesreće u cestovnom prometu", biti predan pritvorskom nadzorniku, dok će nadležnom državnom odvjetništvu biti podnesena kaznena prijava.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Peto dijete u obitelji Petek
Jac Promotion osvojio 9. Malonogometni turnir 3vs3 u Gornjoj Šemnici
Grad darivao Županiji zemljište za školu, počeli graditi i otkrili ilegalno zatrpani otpad
Stiže genovska ciklona: Ovi će dijelovi Hrvatske prvi biti na udaru
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
