Julijana Matanović na književno znanstvenoj tribini posvećenoj Ksaveru Šandoru Gjalskom
Ogranak Matice hrvatske u Zaboku poziva na književno znanstvenu tribinu posvećenu Ksaveru Šandoru Gjalskom uvažene književnice i znanstvenice dr. sc. Julijane Matanović koja će se održati u srijedu 26. listopada 2021. godine u Galeriji Grada Zaboka, Zivtov trg 3/1 u Zaboku s početkom u 19 sati.
Kulturna manifestacija Dani K. Š. Gjalskog održava se svake godine krajem listopada, u tjednu kada je rođen Gjalski. U okviru manifestacije organiziraju se mnogobrojni kulturni programi — izložbe, koncerti, kazališne predstave, promocije knjiga i, kao najznačajniji program, svečanost dodjele Nagrade.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
Gostovala kod Stankovića pa iznenadila objavom nakon emisije: ‘Ide tužba’
Stravična nesreća: Autom udario u zaštitnu ogradu. Vozač poginuo na licu mjesta
Lovci u šumi naišli na jeziv prizor! Odmah stigla policija
Jurio motokultivatorom pa teško stradao
Sandra Elkasović posjetila mališane iz Dječjeg vrtića Zipkica: 'Mali podsjetnik za sve nas koje su glavne vrline u životu'
Uhićen maloljetnik koji je kod škole prebio vršnjaka, majka pretučenog djeteta: 'Ležao je u lokvi krvi, na tlu mu je drobio lice...'
Preminuo Rudolf “Rudi” Belin – legendarni Dinamov nogometaš i trener
KK ZABOK POZIVA: Podržite naše košarkaše u fantastičnom pobjedničkom nizu
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
