JOŠ SE ČEKAJU REZULTATI ZA 39 UZORAKA: Dva nova slučaja zaraze u KZŽ, preminule dvije osobe
Na području Krapinsko-zagorske županije evidentirane su 2 nove osobe pozitivne na koronavirus. Radi se o osobama sa područja sljedećih jedinica lokalne samouprave: Općina Gornja Stubica (1) i Općina Zlatar Bistrica (1).
Oporavile su se 4 osobe te je trenutni broj aktivnih slučajeva zaraze osoba s područja Krapinsko-zagorske županije 98. U samoizolaciji se nalaze 652 osobe. Na COVID odjelu Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice nalazi se 18 pacijenata. U Općoj bolnici Zabok i bolnici hrvatskih veterana nalazi se 40 pacijenata pozitivnih na SARS CoV-2, od kojih su 2 na respiratoru. Preminule su 2 nove osoba pozitivne na koronavirus. Izražavamo iskrenu sućut obiteljima preminulih.
U Općoj bolnici Zabok i bolnici hrvatskih veterana je 30. i 31. siječnja 2021. godine uzeto 144 briseva za testiranje na kroonavirus te je pristiglo 98 negativnih i 7 pozitivnih nalaza, dok se još čekaju rezultati za 39 uzoraka od 31. siječnja, stoji u priopćenju Županijskog stožera.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
