Još jedna velika privatna investicija: U Donjoj Stubici gradi se novi trgovački centar
Ovog je tjedna u Donjoj Stubici započela izgradnja još jednog velikog trgovačkog centra. Nasuprot benzinske grade se Plodine.
Izgradit će se objekt od oko 2300 kvadrata, u kojem će biti smješten supermarket s mesnicom, samoposlužnom pekarom i gastro odjelom te kafić. Bit će osigurano i oko 145 parkirnih mjesta.
Obzirom na velik izbor proizvoda i širokom asortimanu, činjenica da ovaj supermarket dolazi u Donju Stubicu veseli mnoge Stubičance, ali i stanovnike okolnih mjesta. No, zasigurno veseli i činjenica da će to značiti i novih četrdesetak radnih mjesta.
Za kupce će biti osigurano oko 145 parkirnih mjesta, a zaposlit će se 40-ak radnika. Jedan dio osoblja novog supermarketa je već zaposlen i na obuci je u drugim supermarketima Plodine. Ukoliko radovi budu tekli prema planu, Plodine u Donjoj Stubici svoja će vrata kupcima otvoriti krajem lipnja ove godine.
Ukoliko radovi budu tekli prema planu, supermarket u Donjoj Stubici bit će otvoren već krajem lipnja ove godine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Ni dušni dan nije bio bez sporta – sve na jednom mjestu
Grozno: Analize otkrile opasne bakterije u hrani iz dostave
Uz potporu Ministarstva turizma i sporta sa novim dresovima u nove pobjede
HEP: Sutra bez struje nekoliko mjesta u Zagorju
Vozačku dozvolu moći će dobiti 17- godišnjaci, ali uz jedan uvjet
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
