Još jedna pljačka bezinske postaje
Sinoć oko 21 i 30 u Zaboku je opljačkana još jedna od zagorskih benzinskih postaja, koje su u posljednje vrijeme na udar
Sinoć oko 21 i 30 u Zaboku je opljačkana još jedna od zagorskih benzinskih postaja, koje su u posljednje vrijeme na udaru razbojnika. Radi se Tifonovoj benzinskoj crpku na Prilazu dr-a Franje Tuđmana.
Nepoznati počinitelj uz prijetnju vatrenim oružjem od prodavačice i prodavača koji su se u tom trenutku zatekli na poslu zatražio je novac, te otuđio za sada neutvrđenu količinu.
Protiv nepoznatog počinitelja slijedi kaznena prijava.
Nepoznati počinitelj uz prijetnju vatrenim oružjem od prodavačice i prodavača koji su se u tom trenutku zatekli na poslu zatražio je novac, te otuđio za sada neutvrđenu količinu.
Protiv nepoznatog počinitelja slijedi kaznena prijava.
Prethodni članak
Policija objavila nove detalje tragedije u Zagorju. Požar je bio podmetnut?
Samo premažite svinjetinu ovim prije pečenja: Meso će biti toliko mekano da se raspada, a pećnica ostaje čista!
Preminuo je poznati glumac: Pamtit ćemo ga po ulozi u kultnoj seriji
Užas na autocesti: Više ozlijeđenih u teškoj nesreći. 'Gadno, autu je ispao motor...'
Meteorologinja najavila temperature od 40 °C, ali i pljuskove: Evo kada bi mogla pasti kiša
Mirovine bi hrvatskim umirovljenicima ovaj mjesec mogle sjesti ranije nego inače
Josip Jurčević rekorder je po broju javljanja, ali i dobivenih kazni u Saboru
Zagorje očekuju paklene vrućine: Temperatura će se penjati do 39 °C
IZUZETNO OPASNO: Udara toplinski val, upaljen crveni meteoalarm, veliki problem i za infrastrukturu
Jadran se opasno zagrijava, raste rizik od meteotsunamija
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
