Jelena Pavičić Vukičević ide u utrku za gradonačelnicu Zagreba
Predsjedništvo Stranke rada i solidarnosti održalo je sjednicu na kojoj je bilo riječi o njihovom kandidatu za gradonačelnika/gradonačelnicu Zagreba. Odlučeno je kako u utrku za gradonačelnika ide Jelena Pavičić Vukičević. - Članovi stranke BM365 u 17 gradskih četvrti su se izjašnjavali o potencijalnim kandidatima koje bi stranka istaknula na nadolazećim izbori. Većina zagrebačkih članova je predložila, a Predsjedništvo jednoglasno usvojilo taj prijedlog i ja vam s radošću mogu reći da je kandidatkinja stranke za gradonačelnicu dr. Jelena Pavičić Vukičević - kazao je pročelnik zagrebačkog Gradskog ureda za obrazovanje Ivica Lovrić, donosi Večernji list.
Spremna sam povesti stranku do izborne pobjede, i to kao najjaču i najkvalitetniju stranku u Zagrebu koja ima dovoljno znanja i najveće iskustvo te to iskustvo nesebično stavlja pred građane, čineći naš grad svakodnevno ljepšim za živjeti. Vi znate da sam ja na dan gradonačelnikove smrti rekla da nisam nikada razmišljala o kandidaturi i rekla sam to od srca. U tim trenucima žalovanja i rekla sam samo ono što sam osjećala. No nakon svih ovih lijepih izraza sućuti i podrške, ponovno sam promislila i zajedno sa članovima svoje obitelji donijela jedinu ispravnu odluku, a to je prihvatiti odluku članova stranke - kazala je Pavičić Vukičević.
Svi mi sa sobom nosimo neku posebnu kvalitetu. Milan Bandić je bio fantastičan trener, ali je bio trener jedne sjajne momčadi. Sad je došlo vrijeme za novu trenericu. Znam da imamo još puno dobrih stvari za dati građanima - kazala je.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Preminula je jedna od najvećih zagorskih glazbenih legendi - omiljeni Radek
[VIDEO] Teška prometna nesreća: Troje ljudi ozlijeđeno, stigao helikopter!
Tuga u zagorskom nogometu. Preminuo je jedan od najboljih zagorskih nogometaša u povijesti.
Preminuo popularni hrvatski glazbenik (62). Oprostio se i Thompson: 'Napustio nas je veliki čovjek'
Idućeg vikenda pomičemo sat, ali oprez - ove godine na jednu stvar morate obratiti pažnju
Povratak zime: Snijeg i drastičan pad temperatura
Mladi virtuoz tambure Roberto Hren održao koncert u Mariji Bistrici
Uskoro nestaje struje u desetak zagorskih mjesta
[PROGNOZA VREMENA] Prognoza za početak tjedna - moguća i kiša
Zvijezde NE spremaju prvoaprilsku šalu: 1 znak 1. travnja čeka sudbinski preokret
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
