Jandroković posjetio zagorski HDZ, Tušek najavio da će ponuditi vodstvu kandidate za europarlamentarne izbore
Predsjednik Hrvatskoga sabora i glavni tajnik HDZ - a boravio je u Krapini
Predsjednik Hrvatskog sabora i glavni tajnik HDZ - a Gordan Jandroković sudjelovao je večeras na sjednici Županijskog odbora HDZ - a Krapinsko - zagorske županije. Nakon kratkog sastanka s vodstvom zagorskog ogranka, Jandroković se obratio novinarima te rekao kako je Krapina osmi grad koji je posjetio u okviru obilaska županijskih organizacija. Kako je dodao, prije nešto više od dva tjedna osnovan je izborni stožer za europarlamentarne izbore te su krenule pripreme za slaganje liste i predizbornu kampanju. Upravo je to bio jedan od razloga Jandrokovićeva dolaska u Krapinsko - zagorsku županiju. - Došao sam razgovarati sa članicama i članovima o EU izborima, o izbornom programu te ljudima na listi. Atmosfera oko izvora je jakodobra i mi vjerujemo u pobjedu - istaknuo je glavni tajnik HDZ - a. Istaknuo je kako Vlada veliku važnost pridaje Hrvatskom zagorju u koje, kroz razne programe i projekte, ulaže više od dvije milijarde kuna. Na pitanje može li zagorski HDZ računati na kandidata za EU izbore, Gordan Jandroković objasnio je kako je u tijeku pripremni proces za izbore te da će svaka županija moći predložiti svoje kandidate, a kroz selekciju će se birati oni najbolji.
Zahvalu na dolasku Jandrokoviću je uputio predsjendik zagorskog HDZ - a Žarko Tušek. Naglasio je kako će neke od tema razgovora sjednice Županijskog odbora HDZ- a KZŽ, a na kojoj će biti prisutan i Gordan Jandroković, biti priprema za EU izbore, priprema kataloga projekata koji su važni za našu županiju, ali i sjednica Vlade koja će se na jesen održati u Krapini, najvjerojatnije u Tjednu kajkavske kulture.
Tušek je rekao kako je HDZ stožerna stranka u Hrvatskoj koja uživa povjerenje najvećeg broja građana, a osvrnuo se i na europarlamentarne izbore. - Mi smo složili listu od nekoliko imena koje ćemo ponuditi vodstvu, a najvažnije je reći da listu moraju činiti ljudi koji uistinu mogu raditi taj posao - zaključio je Žarko Tušek.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Peto dijete u obitelji Petek
Prijem za vatrogasce: ''Građani Varaždina u najtežim trenucima mogu računati na vrhunske profesionalce''
Netko je jučer policiji predao 40 komada streljiva: Evo što poručuju iz policije
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
