Izletjeli s traktorom i osobnim automobilom – četiri osobe teško ozlijeđene
Nažalost, osim prometne nesreće u kojoj je jedna osoba poginula, jučer su se u KZŽ dogodile još dvije nesreće u kojima su ukupno četiri osobe zadobile teške tjelesne ozljede.
PU krapinsko zagorska izvijestila je o detaljima obje nesreće.
''Jučer, 5. srpnja, oko 10 sati, u Švaljkovcu došlo je do prometne nesreće u kojoj su dvije osobe zadobile teške tjelesne ozljede. Do prometne nesreće došlo je jer se 48-godišnji vozač osobnog vozila nije kretao na dovoljnoj udaljenosti od desnog ruba kolnika već je u pregledom zavoju prešao van ruba kolnika, sletio niz travnatu površinu u odvodni kanal i udario u betonski most. Vozač koji je skrivio nesreću 48-godišnjak, upravljao je vozilom s 0,86 promila alkohola u organizmu. U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede zadobili su 48-godišnji vozač i 50-godišnji putnik koji se nalazio s njim u vozilu. Vozilom Hitne medicinske pomoći prevezeni su u Opću bolnicu Zabok gdje im je pružena liječnička pomoć i zadržani su na liječenju.
Isto tako jučer, oko 15,30 sati, u Dubrovčanu dogodila se prometna nesreća u kojoj su dvije osobe zadobile teške tjelesne ozljede. Do prometne nesreće došlo je jer 78-godišnji hrvatski državljanin upravljajući poljoprivrednim traktorom s pridodanom metalnom košarom brzinu kretanja nije prilagodio osobinama ceste. Na nerazvrstanoj cesti u zavoju izgubio je nadzor nad vozilom, prešao van ruba kolnika na travnatu površinu gdje je udario i srušio žičanu vrtnu ogradu, nakon čega se traktor nekontrolirano vratio na kolnik preko kojeg je ponovo prešao van ruba kolnika niz travnatu nizvisinu pri čemu je ponovo udario u drugu ogradu i potom se zaustavio.
78-godišnji vozač zadobio je teške tjelesne ozljede, kao i 50-godišnja putnica koja se nalazila u metalnoj košari pridodanoj na traktoru, medicinska pomoć pružena im je u Općoj bolnici Zabok.'' – piše zagorska policija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Četiri brzorastuće vrste povrća: Posadite sada i jedite već za 30 dana
Čokoladna glazura koja se ne raspukne pri rezanju: Samo jedna žlica ovog sastojka daje savršen sjaj
Teška ozljeda u Konjščini. Na terenu bila i hitna
Veliki požar, vatra zahvatila autobuse, vatrogasci na terenu
Više od 850.000 Hrvata uskoro će dobiti novac na svoj račun
Tjedni horoskop od 16. do 23. ožujka: Mlad Mjesec u Ribama otvara novo poglavlje za tri znaka
Sudarila se dva motora i auto, poginuo motociklist
TUŽNA VIJEST: Preminuo osnivač i dugogodišnji predsjednik zagorskog Oldtimer kluba
Pijani 28-godišnjak uzrokovao prometnu: Četiri osobe završile u OB Zabok
U prometnoj nesreći teško ozlijeđen 16-godišnjak
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
